Valmentaja Valmentaja
Taur sorusten hernast Taur sorusten hernast
Valupertti Kalassa 2 Valupertti Kalassa 2
hattu floppa hattu floppa
örrr örrr
tarp tarp
Drone termiittiä, ukraina uus ase, termiitti isku. Tuholaistorju Drone termiittiä, ukraina uus ase, termiitti isku. Tuholaistorju
Sokkarin kebab Sokkarin kebab
Homo-Kalle Homo-Kalle
Hauska nainen Hauska nainen
setä tankkaamassa setä tankkaamassa
Maastoajo Maastoajo
markoboy markoboy
Japanin Danny laulaa homoista Japanin Danny laulaa homoista
vIIKONLOPPU EDESSÄ vIIKONLOPPU EDESSÄ
Se ongelma on mustalaisuus Se ongelma on mustalaisuus
pajeet haisee paskalta pajeet haisee paskalta
Syyllinen löytyi Syyllinen löytyi
Arnold Arnold
Pamela Anderson Pamela Anderson
köyhien panettelua köyhien panettelua
Näin säästät vettä Näin säästät vettä
Mr. President of nenäkansa Mr. President of nenäkansa
vihdoinki löysin mun jutun 8vuotiaana vihdoinki löysin mun jutun  8vuotiaana
 957 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 03.09.2022 11:07:50
[ + 11 - | ]
👑 Plussatuin 03.09.2022.

Rings of power

[67155] [Probably-the-best-meme-Ive-seen-this-far-regarding-the-Rings-of-] [0.08 MB] [640x1199] [] []
Probably-the-best-meme-Ive-seen-this-far-regarding-the-Rings-of-

lotr

(94)  · 

amazon

(11)  · 

mulkut

03.09.2022 13:45:48
#596874 [+2] Piilota Suosittele

Pitäisköhän niitä amatsoonin rinkuloita vähän katsoa, niin tietäisi pitääkö niille nauraa kippurassa vai vain ihmetellä syntynyttä älämölöä.

Miljardin sarja ja rajusti on nyt haukuttu.

03.09.2022 19:51:08
#596930 [+-] Piilota Suosittele

>>596887
Löytyy HBO, Amazon, Viaplay, Netflix ja Paramount tällä hetkellä.

Heti kun ehtisi ja jaksaisi katsoa Ray Donovan -leffan, niin voisi heittää Paramountin pois ja vaikka Disneyn tilalle.
Paramountin appi on tehty 15 apinan toimesta ja asiakastuki vastaa vaan, joo ei ole nyt tuollaista toimintoa/mahdollisuutta.

03.09.2022 23:56:15
#596975 [+-] Piilota Suosittele

>>596970

Ja F1 Tv Pro:sta myös.

Viime vuonna oli F1:n vuoksi C Moren Sport. Siirtyi täksi vuodeksi Viaplaylle, mutta laskin että Viaplayn total olisi maksanut silti pirusti extraa (lähes C More Sportin verran) ja F1 Tv Pro tuli halvemmaksi, niin säästyi rahaa laittaa mm. Paramountiin.

Vaikka onhan se F1 Tv Prolla toki ärsyttävää kuunnella sitä Hamiltonin ja Russellin (ja Norrisin) yletöntä ja turhaa kehumista. No, Landoa voi kehua, mutta nillittävä kuukeri ja kyrpäpoika ovat sellaisia, että seinään saisivat vetää joka kisassa.

04.09.2022 18:44:09
#597048 [+3] Piilota Suosittele

Kaikki woke-pökäleet boikottiin. En aio tuota katsoa, niinkuin en katsonut mustaa Mannerheimiä, enkä sitä feministi-Ghostbusters'iakaan.

[ 12 viestiä | ]