Varjoballadi neitoselle Varjoballadi neitoselle
Kohta alkaa kylvöhommat Kohta alkaa kylvöhommat
Hirviniemi meripäivillä Hirviniemi meripäivillä
you are overreacting you are overreacting
the blind idiot god the blind idiot god
Pelotteli lintua Pelotteli lintua
hyvä temppu hänelle hyvä temppu hänelle
X:siä viestin loppuun X:siä viestin loppuun
Nyt viduttaa.. Nyt viduttaa..
Pesukone Pesukone
Ruotsin tilanne Ruotsin tilanne
Sota jumalaa vastaan Sota jumalaa vastaan
Menossa räntäsateessa 14 huthitkuuta Menossa räntäsateessa 14 huthitkuuta
Suojamaski Suojamaski
on rumia noi tatuoinnit naisilla on rumia noi tatuoinnit naisilla
Gamer pain Gamer pain
Tiger King dokumenttisarjan lopputekstejä, pistää miettimään Tiger King dokumenttisarjan lopputekstejä, pistää miettimään
Rullaverhoseikkailu Rullaverhoseikkailu
Siesta Siesta
Kanasoossia ja pottuja Kanasoossia ja pottuja
Got destroyed Got destroyed
H. P. Lovecraft (Motion Comic) The Call Of Cthulhu H. P. Lovecraft (Motion Comic) The Call Of Cthulhu
MGTOW MGTOW
Maailmanlopun meininki Maailmanlopun meininki
 542 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.34 MB, 1 tiedosto, 08.07.2022 00:00:48
[ + 6 | ]

arto ja hiilidioksiidi

[65605] [arto-ja-hiilidioksiidi.png] [0.34 MB] [722x775] [] []
arto-ja-hiilidioksiidi.png

arto

 · 

hiilidioksiidi

 · 

ilmasto

(40)  · 

ahdistus

(6)
08.07.2022 01:30:26
#584340 [+6] Piilota Suosittele

Arto, lakkaa vouhkaamasta ja tuottamasta sitä hiilidioksidia. Nyt laitat narun vain kaulaan ja sitten roikkumaan. Maailma paranee.

08.07.2022 01:59:42 | 02:00:37
#584360 [+-] Piilota Suosittele

Oisko tää vähän sellanen trolli. Joku laittanu toisen koneelta sillä aikaa ku se käy suihkussa kuumassa yksiössään baaria varten koska sanoi että "vittu tääl on kuuma, käyn suihkus" ("nyt kestää, kostan").

08.07.2022 23:39:05
#584631 [+2] Piilota Suosittele

>>584360 Legendaarinen veto takavuosilta aikaa ennen älyluuri.
Unohda pöytäkone ja face auki kun kaveri(t) on käymässä.
Käy ennen ajelulle / baariin lähtöä kusella, paskalla tai röökillä, kaveri(t) on sillä välin tunnustanut sinulle homouden / estonian upottamisen / kyllikki saaren murhan tms.
Vittu että seuraavana aamuna on ollut hauskoja keskusteluja läheisten, kavereiden ja kenties jopa fobban kanssa, hyvässä lykyssä päädyit feissari mokien etusivulle.

09.07.2022 00:37:17
#584666 [+-] Piilota Suosittele

>>584631
Joo, en koskaan ollut niin mulkku :D Oman koneen kyllä suljin salasanan taakse jos se jäi muiden käsiin. Teininä, 13-19, sitä voi olla aika ilkeä.

Tein itseasiassa tähän itse ohjelman, joka ei reagoi hiireen tai näppäimistöön kuin valittamalla mitä ikinä keksin siihen kirjoittaa. Joskus syyllistin kavereita virheilmoituksesta jos siinä luki jotain viruksesta tms. (en muista mitä laitoin aiheeksi) kerroin systeemin vasta vuosia myöhemmin.

29.09.2024 21:44:37
#650243 [+1] Piilota Suosittele

>>584666
Oli joskus joku jekkusivu mihin pisti kaverista jotain tietoo vähän nii se lähetti jostain "poliisin" mailista kirjeen laittomista latauksista. No se uppos kaverin isään ja se oli ihan vauhkona ollu kunnes kaveri kysy sitten että oonko tehny jotain kepposia kun olin vähä sellanen et multa kannatti kysyä aina ekana jos jotain oli sattunu.
Tilasin myös jotain näytepakkauksia ja mainoslehtiä luokkalaisen kotiin koska se oli mielestäni hulvattoman hauskaa jekkuilua kunnes niiden isä soitti mulle että nyt vittu se tilailu loppuu.

[ 10 viestiä | ]