Nykyajan paskat vanhemmat Nykyajan paskat vanhemmat
Nurmikko siistiksi Nurmikko siistiksi
Jeditystä Jeditystä
Loppui se vittuilu Loppui se vittuilu
Tiskikone Tiskikone
Paris oppii uutta Paris oppii uutta
Rip Robi Rip Robi
Slayer feat.Vanessa Paradis - South of taxi (1988) Slayer feat.Vanessa Paradis - South of taxi (1988)
Hitsin hissi Hitsin hissi
Törkyrikkaat asunnottomat Törkyrikkaat asunnottomat
Pukkiko? Pukkiko?
Luolaston tutkimusmatkailijat Luolaston tutkimusmatkailijat
Vanhan koiran ruokinta vs. nuoren koiran ruokinta :3 Vanhan koiran ruokinta vs. nuoren koiran ruokinta :3
Niksi Pirkka Niksi Pirkka
Viimeinen parkki Viimeinen parkki
Syö 1337 muroja ja ole 1337. Syö 1337 muroja ja ole 1337.
Muumipapan rankka päivä Muumipapan rankka päivä
sukulainen puukotti. "Me tienataan tällä" sukulainen puukotti. "Me tienataan tällä"
Musavideo - We Were Soldiers / M.M. (John Wick soundtrack) Musavideo - We Were Soldiers / M.M.  (John Wick soundtrack)
Kertoisko jumala myös CAPS LOCK:ista Kertoisko jumala myös CAPS LOCK:ista
Arjalaisten ja juutalaisten sotilaiden ero Arjalaisten ja juutalaisten sotilaiden ero
Minun ヽ(^‥^=ゞ) Minun ヽ(^‥^=ゞ)
Taisteluun boo Taisteluun boo
Rakas sisko Rakas sisko
 691 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.34 MB, 1 tiedosto, 08.07.2022 00:00:48
[ + 6 | ]

arto ja hiilidioksiidi

[65605] [arto-ja-hiilidioksiidi.png] [0.34 MB] [722x775] [] []
arto-ja-hiilidioksiidi.png

arto

 · 

hiilidioksiidi

 · 

ilmasto

(41)  · 

ahdistus

(6)
08.07.2022 01:30:26
#584340 [+6] Piilota Suosittele

Arto, lakkaa vouhkaamasta ja tuottamasta sitä hiilidioksidia. Nyt laitat narun vain kaulaan ja sitten roikkumaan. Maailma paranee.

08.07.2022 01:59:42 | 02:00:37
#584360 [+-] Piilota Suosittele

Oisko tää vähän sellanen trolli. Joku laittanu toisen koneelta sillä aikaa ku se käy suihkussa kuumassa yksiössään baaria varten koska sanoi että "vittu tääl on kuuma, käyn suihkus" ("nyt kestää, kostan").

08.07.2022 23:39:05
#584631 [+2] Piilota Suosittele

>>584360 Legendaarinen veto takavuosilta aikaa ennen älyluuri.
Unohda pöytäkone ja face auki kun kaveri(t) on käymässä.
Käy ennen ajelulle / baariin lähtöä kusella, paskalla tai röökillä, kaveri(t) on sillä välin tunnustanut sinulle homouden / estonian upottamisen / kyllikki saaren murhan tms.
Vittu että seuraavana aamuna on ollut hauskoja keskusteluja läheisten, kavereiden ja kenties jopa fobban kanssa, hyvässä lykyssä päädyit feissari mokien etusivulle.

09.07.2022 00:37:17
#584666 [+-] Piilota Suosittele

>>584631
Joo, en koskaan ollut niin mulkku :D Oman koneen kyllä suljin salasanan taakse jos se jäi muiden käsiin. Teininä, 13-19, sitä voi olla aika ilkeä.

Tein itseasiassa tähän itse ohjelman, joka ei reagoi hiireen tai näppäimistöön kuin valittamalla mitä ikinä keksin siihen kirjoittaa. Joskus syyllistin kavereita virheilmoituksesta jos siinä luki jotain viruksesta tms. (en muista mitä laitoin aiheeksi) kerroin systeemin vasta vuosia myöhemmin.

29.09.2024 21:44:37
#650243 [+1] Piilota Suosittele

>>584666
Oli joskus joku jekkusivu mihin pisti kaverista jotain tietoo vähän nii se lähetti jostain "poliisin" mailista kirjeen laittomista latauksista. No se uppos kaverin isään ja se oli ihan vauhkona ollu kunnes kaveri kysy sitten että oonko tehny jotain kepposia kun olin vähä sellanen et multa kannatti kysyä aina ekana jos jotain oli sattunu.
Tilasin myös jotain näytepakkauksia ja mainoslehtiä luokkalaisen kotiin koska se oli mielestäni hulvattoman hauskaa jekkuilua kunnes niiden isä soitti mulle että nyt vittu se tilailu loppuu.

[ 10 viestiä | ]