Makoisaa Makoisaa
Saruman Saruman
Kukkaketo Kukkaketo
Lisää korkkien availua jenkkityyllin Lisää korkkien availua jenkkityyllin
Cat party in da house! Cat party in da house!
Rajat auki... Rajat auki...
höyrymekaanikko jäi jumiin höyrymekaanikko jäi jumiin
Batman jalkojen välissä. Batman jalkojen välissä.
Polly kilahtaa Polly kilahtaa
ilkeä suunnitelma on toteutunut ilkeä suunnitelma on toteutunut
kissareppu kissareppu
2-7. 2-7.
Windows10n bluescreen Windows10n bluescreen
Maista katumus Maista katumus
Tyttö ja lelu Tyttö ja lelu
tärisytin :3 tärisytin :3
Tää idiootti on kanssa yksi yhteiskuntajätteen tuottaja Tää idiootti on kanssa yksi yhteiskuntajätteen tuottaja
kissadokumentti kissadokumentti
Suljettua rakkautta Suljettua rakkautta
Muistijäbä (se oli tonnin sanasto) Muistijäbä (se oli tonnin sanasto)
kauko-ohjaus :3 kauko-ohjaus :3
Pakkautui huolella (ja kaveritkin auttoivat) :3 Pakkautui huolella (ja kaveritkin auttoivat) :3
Gandalf the gay. Gandalf the gay.
Tuohon kannattaakin laittaa ruuvi Tuohon kannattaakin laittaa ruuvi
 666 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto, 30.05.2022 00:52:17
[ + 5 | ]

Uus setti miniatyristeille

[64746] [tiedosto.jpg] [0.05 MB] [640x604] [] []
tiedosto.jpg

miniatyyri

 · 

ryssä

(236)  · 

ukraina

(173)
30.05.2022 02:58:27
#574480 [+3] Piilota Suosittele

Mikään ei kai sitten ole isommin muuttunut. Suuren ryssänmaallisen sodan aikaan luulivat tulleensa yläluokkaisiin taloihin, kun saapuivat Saksan maaperälle, ja keskiverto keskiluokkaisia torppia ryöstivät. Jokaisessa oli radio ja useimmissa vielä sisävessakin. Kaksi harvaa aivosolua etsi toisiaan, ja osalla päättyi oivallukseen, että neukkupropaganda oli hieman saattanut valehdella heille asioista.

30.05.2022 03:30:20
#574483 [+-] Piilota Suosittele

>>574478
En tietenkään senkin hupsanheikka. Ensinnäkään mun käsien vapina ei sitä enää mahollistais ja toisekseen en ikinä julukasis netissä mun sormenpäitä :3

30.05.2022 05:20:25 | 05:26:15
#574493 [+-] Piilota Suosittele

>>574487
No emmää ny sentäs. Muutaman jääkaappipakastimen tai sohovan voisin nostaa, että ihan vaan lähimmäisen rakkauvvesta. Spandeksia musta ei saa ku mää vihhaan niitä ku ihiminen muslimia. Sillon ku fillaroin niin se on lähinnä semmosta ryömintävauhtia ja sillonki huutelen vittusaatanaa, että eellä kulukevat tajuaa väistää.

Kuten tännäänki tuli piskiä kusettaissa vastaan joku äijänkäppänä joka seisoskeli polun laidassa. En kiinnittäny siihen erityisemmin huomiota, mutta se otti tehtäväkseen kertua että kusi siinä ohikulukiissaan ja kyseli rakin nimeä. No kerroin tokkiinsa ja oikeen mukava ukkeli se oli. Selitti tykkäävänsä koirista ja ehotti, että pitäiskö sille nelijalakaselle saaha tyttökoira avuksi niin ei tarttis olla puutteessa.

Nauro makiasti päälle, joskin sitten pyyteli anteeksi ronskia ilmaisuaan. Sannoin, että eikä mittää, että sillä kyllä on ihan ikioma nussinalle jota se rankasee aina joutessaan. Että ku sillon ku se oli jo pentu niin rupes nylykyttämään jalakaa niin hommasin sille semmosen tyynyn mitä se saa rynkyttää aina ku haluaa. Perkele se rupes nauramaan oikeen ilosesti ja kiitteli, että ku sai jutella :D

Täsä meijjän kuppeessa on nuita vanahusten ja vammasten asuntoloita niin varmaan sieltä se oli kotosin, mutta oikeen ilonen kaveri. Oon varmaan ennenki tavannu sen ettiessäni sieniä tuolta pellolta.

[ 6 viestiä | ]