Herrasmuumi template Herrasmuumi template
Pilkki22 kooste(rentoutuminen) Pilkki22 kooste(rentoutuminen)
Koiro Koiro
minjon minjon
:D :D
Creepy Door. Creepy Door.
Hapsi aineissa Hapsi aineissa
Päivän luontokuva Päivän luontokuva
JOhn JOnah Jameson JOhn JOnah Jameson
Korkeamman tason mämmi Korkeamman tason mämmi
Se ruokkii miesten fantasioita Se ruokkii miesten fantasioita
Vittu Vittu
Tää tulee ja lyö sua palleille Tää tulee ja lyö sua palleille
Elevoituneen makuaistin muumi Elevoituneen makuaistin muumi
Kummeli Kummeli
Jos vähän maistan... Jos vähän maistan...
Siemen Siemen
Mestari ja hymypoika Mestari ja hymypoika
Unikaveri :3 Unikaveri :3
tekno kissa tekno kissa
Läskibasso Läskibasso
Ajetaan unelmista tehdyllä polkupyörällä :3 Ajetaan unelmista tehdyllä polkupyörällä :3
kyrvänveistelyä kyrvänveistelyä
Koulutarvikkeet Koulutarvikkeet
 451 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 10.03.2022 11:57:43
[ + 3 - | ]

Rasisti ulisee

[62554] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [956x960] [] []
tiedosto.jpg

10.03.2022 12:02:47
#553979 [+7] Piilota Suosittele

Eipä yllättäny että neekeri ei tajua että neekereitä ei vihata niiden ulkonäön takia vaan ihan muista syistä :D

10.03.2022 13:35:31
#553996 [+6] Piilota Suosittele

Ehkäpä nämä toiset ovat käytöksellään saaneet aikaan moisen reaktion.

Mutta eniten olen surullinen näiden partalapsien puolesta, kun jos Putte hyökkää Suomeen, niin he joutuvat jättämään jo toisen perheen naiset ja lapset sodan jalkoihin ja lähteä yksin etsimään parempaa elämää.

10.03.2022 13:37:33
#553998 [+2] Piilota Suosittele

Yksikään ugabugamaa ei ole ulkoisen hyökkäyksen kohteena. Ukrainalaiset eivät myöskään ole kovin laajasti hakemassa turvapaikkoja eli he eivät pyri muuttamaan ulkomaille pysyvästi toisin kuin ugabugat.

10.03.2022 14:33:10
#554007 [+5] Piilota Suosittele

Millähän perusteella tuo väittää että emme auta paskanahkoja? Niitähän on roudattu tänne ties kuinka monta ja joka vuosi lähtee miljardi jos toinenkin euro apuna.

10.03.2022 21:40:18
#554115 [+2] Piilota Suosittele

Jos pacolla on kerta paha olla suomessa ja jokapuolella on vain rasisteja, niin pitäisikö pacon harkita muuttoa sinne missä on vain kaltaisiaan joiden kanssa elää unelma elämäänsä.
Paco voisi myös lukea / tutkia miksi suomessa on paljon ennakkoluuloja ja mistä ne johtuvat että tiettyihin ryhmiin kohdistuu ennakkoluuloja, kun samaan aikaan toiset vähemmistö ryhmät ihmettelevät ettei heidän mielestään täällä ole rasismia tai että ennakkoluulot heitä kohtaan ovat lähinnä positiivisia.

11.03.2022 01:58:50
#554145 [+-] Piilota Suosittele

Somalit nyt vittuun suomesta. Annetaan ukrainan naisille ja lapsille tilaa, koska he ovat paremman näköisiä kuin somalit. Jos jollain on somali komerossa elätettävänä niin kannattaa vaihtaa, potki helvettiin aikaansaamaton somali ja hanki uusi paremmannäköinen potretti. Lähi-itäläisille sama laulu, suksikaa helvettiin täältä.

[ 8 viestiä | ]