Ihan tuli tippa linssiin Ihan tuli tippa linssiin
Bidenin syy Bidenin syy
Päivitystä on odotettu Kathleen! Päivitystä on odotettu Kathleen!
laukaan roope laukaan roope
Rasismin syy Rasismin syy
Spurdo pyörii taas Spurdo pyörii taas
U mad U mad
emma emma
Torakka & tytyt Torakka & tytyt
Another Brick In The Wall Another Brick In The Wall
Huutista joka tuutista Huutista joka tuutista
Sakke Sakke
Unohtakaa jo se korona, SCP hyökkää! Unohtakaa jo se korona, SCP hyökkää!
vitsi vitsi
Chad teknokratia Chad teknokratia
tallahasseessahallat tallahasseessahallat
Urqukoodi Urqukoodi
Elton ja afgaanit.. Elton ja afgaanit..
neekeri neekeri
nergromancy nergromancy
mitä sanoit minulle mitä sanoit minulle
Surunlinen apina :( Surunlinen apina :(
kuvakommentti ilman näitä ei voi pärjätä kuvakommentti ilman näitä ei voi pärjätä
blondilla hyvät tissit blondilla hyvät tissit
 672 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.3 MB, 1 tiedosto, 07.02.2022 18:41:30
[ + 1 | ]

Muistakaa mitä kokkarit ovat.

[61522] [Screenshot_20220207-174008_Twitter.jpg] [0.3 MB] [1080x1532] [] []
Screenshot_20220207-174008_Twitter.jpg

vihreiden talousosasto

07.02.2022 18:44:55
#546085 [+1] Piilota Suosittele

Se on ilmastohuijaus jonka varjolla globalistit tuovat transhumanistista superhallintajärjestelmäänsä. Sen lopullinen tavoite on että koko liikenne on itsestäänohjautuva.

07.02.2022 18:58:21 | 19:01:52
#546089 [+-] Piilota Suosittele

koska tietävät että ilmastoasioihin panostaminen tulee tuottaa rahaa tulevaisuudessa osaavat ajatella asioita enemmän kuin omaa nenänvarttaan pidemmälle tosin kun persut

07.02.2022 18:58:27
#546090 [+6] Piilota Suosittele

Toivottavasti ne wannabeporvarit, eli sekoomusta äänestävät pienituloiset hängärit kärsii eniten tästä Suomen tolkuttomasta ilmastopolitiikasta.

Vituttaa saatanan tuo hallitus ja sen kieroilu. Ensin kiljutaan median avustuksella että aluevaalit ei liity bensan hintaan, että persujen vaaliohjelma keskittyy väärään asiaan. Niin, persujen vaaliohjelmassa ei minun käsityksen mukaan sanottu mitään polttoaineen hinnasta, se oli Peltokankaan oma vaalimainos.
Ja sitten ku vaalit oli ohi, ensimmäisenä Harakka ilmottaa uusista polttoaineen hintaa nostavista päätöksistä ja mediassaki muistetaan nyt mainita, että se polttoaineen hinnannostajiin liittyvä mainosvideo oli tosiaan Peltokankaan omaa kampanjaa, ei persujen. Tämmösen silmäänkusemisen jälkeen on turha itkeä, jos kansalaisten luottamus poliitikoihin ja mediaan laskee.

[ 4 viestiä | ]