Nopea neljän minuutin mikromunakas metukalla Nopea neljän minuutin mikromunakas metukalla
Mina pitsa sinule leikele Mina pitsa sinule leikele
Numeronaapurit Numeronaapurit
Musta kahvi Musta kahvi
pc master race pc master race
Tra-la-la Tra-la-la
vituttaakun aina käy näin vituttaakun aina käy näin
koekoe koekoe
Relax :3 Relax :3
Ihmisten määrä tuplattu, kaikki sujui odotettua börheämmin :3 Ihmisten määrä tuplattu, kaikki sujui odotettua börheämmin :3
Korppi on oikeus! Korppi on oikeus!
vid vid
Jekku Jekku
Pieni kurinpalautus Pieni kurinpalautus
Häät Rhodoksella Häät Rhodoksella
Niin orgastista kapitalismia Niin orgastista kapitalismia
SiivousPojat - Kalle eläinten ystävä SiivousPojat - Kalle eläinten ystävä
Honey, nobody is looking at them now Honey, nobody is looking at them now
Tight fits Tight fits
yhdet kasvot yhdet kasvot
Veti viivat Veti viivat
Hypotermia Hypotermia
Gretan laivamatka alkoi jo Gretan laivamatka alkoi jo
Vuoristoradassa tapahtuu Vuoristoradassa tapahtuu
 440 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.09 MB, 1 tiedosto, 21.12.2021 11:44:17
[ + 3 | ]

Nigger

[59824] [tiedosto.jpg] [0.09 MB] [608x1059] [] []
tiedosto.jpg

nigger

(105)  · 

neekeri

(1112)
22.12.2021 03:00:50 | 03:04:34
#531543 [+-] Piilota Suosittele

>>531329
Epicin kautta ku hommaa pelin niin on 14 vuorokautta aikaa palauttaa se. Tai jotain semmosta niissä ehdoissa lukee. En oo maksanu niille euroakaan enkä maksa. Otan vaan ilmaiseksi kaiken mitä kiinalaiset kannibaalit vaan tarjoaa, ihan sama onko se peli vai joku lisäosa tai mikä lie. Kaikki mikä on etes henkisesti pois kierosilmäsiltä aliolennoilta on hyvä hankinta. Piti ihan ruveta kattomaan niin siellä on ny joku vitun tuomiopäiväpeli taas jossa luki, että EU kansalaisilla on oikeus perua mikä tahansa digitaalinen kauppa 14 vuorokauden aikana, mutta jos haluaa "ostaa" ilmatteeksi sen pelin niin luopuu kyseisestä oikeudestaan ja saa perua kaupan jos on pelannu alle 2 tuntia peliä. Vitun kiinalaiset juutalaiset. Mutta kaikki on jeespoks kuhan ei vaan osta niiltä mitään. Ilmasesta on turha luopua.

22.12.2021 03:05:29
#531544 [+-] Piilota Suosittele

>>531543 Lähes puolet omistaa tencent. Ei täysin muta kuitenki. En suosittele siltikään antaa penniäkään niille. Se oli joku 2-3e hujakoilla jos annat niille niin ne on tienannu omansa takas niistä ilmasista peleistä. Hitman kakosta etin tällä hetkellä mutta halvin näyttäs olevan kinguinissa. 60e vai 70e ku se oli niin en tod ala maksamaan siittä niin paljoa.

22.12.2021 23:58:35
#531784 [+-] Piilota Suosittele

>>531544
Se oli hienoa aikaa ku vielä Anttilassa oli pelihyllyt jossa oli vieressä kori alennuspeleistä. Sillon sen cd:n tai dvd:n oikeasti omisti eikä tarvinnu mitään vitun nettiyhteyksiä pelatakseen yksinpelejä. Kiinan perkeleet on ujuttaneet lonkenronsa vähän kaikkialle justiinsa tuon Tencentinkin kautta. Kaikki mikä on pois vitun terroristeilta on vaan hyvä juttu. Valitettavasti myös tietokoneiden ja kaikkien käyttötarvikkeiden komponentit valmistetaan aina automaattisesti Kiinassa. Sinne vois ihmiset pudottaa viitisenkymmentä Tsar-bombaa niin häviäisi sekin terroristivaltio kartalta. Ohjukset ja pommit hissuksiin kaikessa hiljaisuudessa rajamaille ja sitten yks vitun kaks on hävitetty jo suurin osa kaupungeista. Kostoksi varmasti laukaisisivat omat ohjuksensa joita vielä olisi jäljellä, mutta se olisi pieni hinta siitä, että kinuskeista päästäis lopullisesti eroon.

[ 4 viestiä | ]