Talviset aput Talviset aput
Slurps! Slurps!
Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 10 Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 10
Hyvää itsenäisyyspäivää Hyvää itsenäisyyspäivää
Satiiri ankarasti kielletty! Satiiri ankarasti kielletty!
Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 3 Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 3
Voimariini 😉 Voimariini 😉
Uusin poppaskonsti testosteronitasojen nostamiseen Uusin poppaskonsti testosteronitasojen nostamiseen
ihana nainen ihana nainen
Hieno peli. Pelaisin Hieno peli. Pelaisin
operaatio viinamyrsky operaatio viinamyrsky
Vittu kun olen hihnassa Vittu kun olen hihnassa
"Karkkimainos" "Karkkimainos"
ihahaa ihahaa
anime anime
Ruotsalaisia piparkakkuja Ruotsalaisia piparkakkuja
Jos turvavyöt otettaisi käyttöön vuonna 2021 Jos turvavyöt otettaisi käyttöön vuonna 2021
Auschwitzin vankien uima-allas hyppylaudalla Auschwitzin vankien uima-allas hyppylaudalla
ullapito on paska ullapito on paska
Onnettomuus näytelmässä Onnettomuus näytelmässä
Luolasto Luolasto
Tynkkysen kimppuun hyökättiin taas Tynkkysen kimppuun hyökättiin taas
Anna maun viedä mukanaan Anna maun viedä mukanaan
mukavat naapurit mukavat naapurit
 826 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.09 MB, 1 tiedosto, 21.12.2021 11:44:17
[ + 3 | ]

Nigger

[59824] [tiedosto.jpg] [0.09 MB] [608x1059] [] []
tiedosto.jpg

nigger

(125)  · 

neekeri

(1468)
22.12.2021 03:00:50 | 03:04:34
#531543 [+-] Piilota Suosittele

>>531329
Epicin kautta ku hommaa pelin niin on 14 vuorokautta aikaa palauttaa se. Tai jotain semmosta niissä ehdoissa lukee. En oo maksanu niille euroakaan enkä maksa. Otan vaan ilmaiseksi kaiken mitä kiinalaiset kannibaalit vaan tarjoaa, ihan sama onko se peli vai joku lisäosa tai mikä lie. Kaikki mikä on etes henkisesti pois kierosilmäsiltä aliolennoilta on hyvä hankinta. Piti ihan ruveta kattomaan niin siellä on ny joku vitun tuomiopäiväpeli taas jossa luki, että EU kansalaisilla on oikeus perua mikä tahansa digitaalinen kauppa 14 vuorokauden aikana, mutta jos haluaa "ostaa" ilmatteeksi sen pelin niin luopuu kyseisestä oikeudestaan ja saa perua kaupan jos on pelannu alle 2 tuntia peliä. Vitun kiinalaiset juutalaiset. Mutta kaikki on jeespoks kuhan ei vaan osta niiltä mitään. Ilmasesta on turha luopua.

22.12.2021 03:05:29
#531544 [+-] Piilota Suosittele

>>531543 Lähes puolet omistaa tencent. Ei täysin muta kuitenki. En suosittele siltikään antaa penniäkään niille. Se oli joku 2-3e hujakoilla jos annat niille niin ne on tienannu omansa takas niistä ilmasista peleistä. Hitman kakosta etin tällä hetkellä mutta halvin näyttäs olevan kinguinissa. 60e vai 70e ku se oli niin en tod ala maksamaan siittä niin paljoa.

22.12.2021 23:58:35
#531784 [+-] Piilota Suosittele

>>531544
Se oli hienoa aikaa ku vielä Anttilassa oli pelihyllyt jossa oli vieressä kori alennuspeleistä. Sillon sen cd:n tai dvd:n oikeasti omisti eikä tarvinnu mitään vitun nettiyhteyksiä pelatakseen yksinpelejä. Kiinan perkeleet on ujuttaneet lonkenronsa vähän kaikkialle justiinsa tuon Tencentinkin kautta. Kaikki mikä on pois vitun terroristeilta on vaan hyvä juttu. Valitettavasti myös tietokoneiden ja kaikkien käyttötarvikkeiden komponentit valmistetaan aina automaattisesti Kiinassa. Sinne vois ihmiset pudottaa viitisenkymmentä Tsar-bombaa niin häviäisi sekin terroristivaltio kartalta. Ohjukset ja pommit hissuksiin kaikessa hiljaisuudessa rajamaille ja sitten yks vitun kaks on hävitetty jo suurin osa kaupungeista. Kostoksi varmasti laukaisisivat omat ohjuksensa joita vielä olisi jäljellä, mutta se olisi pieni hinta siitä, että kinuskeista päästäis lopullisesti eroon.

[ 4 viestiä | ]