Perjantai 13 Perjantai  13
Postimerkkejä Costa Ricasta Postimerkkejä Costa Ricasta
Pöystin Tarina Pöystin Tarina
Ruokapöydässä Ruokapöydässä
kaheksakyt senttiä kaheksakyt senttiä
Kumpi on parempi? Kumpi on parempi?
Life imitates art Life imitates art
Kissagifejä Kissagifejä
Joskus käy silleen Joskus käy silleen
Fuck antifa Fuck antifa
Marvel Cinematic Porniverse esittää - Avengers: Infinity Boner Marvel Cinematic Porniverse esittää - Avengers: Infinity Boner
Lopputulos hivelee silmiä Lopputulos hivelee silmiä
Öitä Öitä
Iskuporakone Iskuporakone
zzzz zzzz
Nykyajan samien tupa Nykyajan samien tupa
totta koska netissä totta koska netissä
Kysely Kysely
iines ankka sarjis (itse tehty) iines ankka sarjis (itse tehty)
Kuumotus Kuumotus
ihan sama jos rassismia.. ihan sama jos rassismia..
Rasvan lento ja perse/ tuhka Rasvan lento ja perse/ tuhka
Poliisitäti Poliisitäti
T U C E V A T U C E V A
 710 näyttökertaa, 8 viestiä, 3.35 MB, 1 tiedosto, 18.11.2021 19:00:46
[ + 3 | ]

Persut vihaa ihmisoiukeuksia


iiris suomela

(11)  · 

ps

(49)
18.11.2021 21:19:13 | 03:03:45
#518646 [+7] Piilota Suosittele

Ei kannata purkaa sopimuksia jotka mahdollistaa matuvyöryn koska niitä ei välttämättä voi neuvotella uudestaan? No vittu sitä suuremmalla syyllä! Rajat kiinni neekereille ja Eurooppaa tuhoavat sopimukset paskapaperiksi. Ja voitte muuten olla aivan 100% varma että tuollaisiin sopimuksiin pääsee taatusti takaisin. Mikään valtio ei halua itselleen enemmän "pakolaisia" vaikka julkisesti hyvesignaloidaan niin perkeleesti. Olisivat vaan tyytyväisiä jos joku toinen valtio jakaisi taas paskanahkojen elättämiskustannuksia.

19.11.2021 00:13:33
#518689 [+6] Piilota Suosittele

Iiriksellä ei pinna pidä ja vouhkausvaihde menee aina päälle.

Lisäksi on huomattu useaan otteeseen, että Iiriksellä on vihaa ja vastenmielisyyttä perussuomalaisia kohtaan, joka aikaansaa hänessä aina halun aloittaa rähjääminen ja vouhkaus.

Kertoo hyvin siitä, että Iiris vaatii toisilta suvaitsevaisuutta, mutta hänellä ei ole itsellään sitä.

19.11.2021 01:58:07
#518703 [+-] Piilota Suosittele

>>518689

Aika usein on näin muidenkin kanssa. Jos olet vastaan niin alkaa netseilu ja persulaisuusvaino välittömästi. Kuulet olevasi natsi ja persu, vaikka mahdollisesti olet muualle suuntautunut. Tuntuukin, että vasemmisto sekä vihreät pitävät omaa kantaansa vain persujen takia.

19.11.2021 20:13:59
#518844 [+-] Piilota Suosittele

Sopimuksia olisi juu hyvä noudattaa, eli kättä nenään kaikille, jotka tulevat turvallisesta maasta sanomaan asylum. Toisin sanoen suomeen ei pääsisikään kuin lentämällä, ja silloin ei ole paperit hukassa.

[ 8 viestiä | ]