Bödköti bötk Bödköti bötk
löysät pyöräilyvideot luikautetaan löysät pyöräilyvideot luikautetaan
Nussitaan aika-avaruutta Nussitaan aika-avaruutta
Börh 'n' chill :3 Börh 'n' chill :3
Williamsin äijä syöttö Williamsin äijä syöttö
Kissen koppi Kissen koppi
Valitse aseesi viisaasti Valitse aseesi viisaasti
Kuuma Kuuma
Mayday mayday! Mayday mayday!
Vuokraisännän ongelma Vuokraisännän ongelma
Lauantai-iltapäivään herää joukko uljaita taistelijoita Lauantai-iltapäivään herää joukko uljaita taistelijoita
Monikäyttöinen koukku Monikäyttöinen koukku
Roast Me Roast Me
Aurinkopaneelit Aurinkopaneelit
Aikakausi kun Niilo22:della oli vielä lepposaa Aikakausi kun Niilo22:della oli vielä lepposaa
Kourallinen wanhoja - NN salvage Kourallinen wanhoja - NN salvage
Kissakuvia Kissakuvia
Jeesus täällä. Oletteko kuulleet hypermuskeli-fetissistä? Jeesus täällä. Oletteko kuulleet hypermuskeli-fetissistä?
RS kollaasi RS kollaasi
Likaiset konsoliali-ihmiskasuaalit..! Likaiset konsoliali-ihmiskasuaalit..!
Tän jätkän ennustukset on aika kohdallaan ollut tähän mennessä Tän jätkän ennustukset on aika kohdallaan ollut tähän mennessä
Uskovaiset on kyllä maailman tyhmimpiä ihmisiä Uskovaiset on kyllä maailman tyhmimpiä ihmisiä
Lähtisitkö hänen kanssa ulos? Lähtisitkö hänen kanssa ulos?
Nakkihyytelö, 5/5 eväs Nakkihyytelö, 5/5 eväs
 513 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.18 MB, 1 tiedosto, 16.07.2021 08:31:10
[ + 4 - | ]

Yhy nälkä valkoisen miehen vika! Yhy nälkä valkoinen mies auta m

[55209] [tiedosto.jpg] [0.18 MB] [700x836] [] []
tiedosto.jpg

16.07.2021 18:48:37
#480646 [+1] Piilota Suosittele

>>480463
Zimbabwe case on kyllä ehkä paras mikä näyttää kuinka vitun tyhmiä neekerit on ja tarvitsee valkoiset huolehtimaan ettei tapa itteään.

18.07.2021 02:09:31 | 02:10:33
#481276 [+1] Piilota Suosittele

On ne neekerit jänniä. Ennen valakosia ne söi toisiaan ja soti koko ajan sekä pelas potkupalloa irti leikatuilla sikiöillä tai päillä jos ei muuta löytäneet. Sitten tuli ihimiset paikan päälle ja pisti apinat ruotuun. Neekerit suuttu, joten ihimiset lähti pois. Nyt sitten on taas sama meininki ku 400 vuotta sitten, mutta on jo opittu tykkäämään ilmasista asioista kuten sähköstä ja ruoasta. Pittäis heti saaha ihmiset takas jeesaamaan ja sitten taas vaihteeksi mellakoidaan.

ps. Oli aikonaan joku haastatteluohojelma missä kysyttiin apartheidin jäläkeisenä aikana lukemaan oppineelta neekeriltä, että mikä on nyt fiilinki. Sano, että vaikka apartheid ei ollu hyvää aikaa niin sillon sentään oli asiat paremmin.

[ 4 viestiä | ]