Surum lista Surum lista
Ei jaksanut kiinnostaa Ei jaksanut kiinnostaa
NOM NOM NOM NOM NOM NOM
Buenas noches Mein Führer Buenas noches Mein Führer
Hyvin pitkälti mahdollista Hyvin pitkälti mahdollista
Platoon Platoon
Valkoneekeri VS mutiainen Valkoneekeri VS mutiainen
elegantti hiirulainen elegantti hiirulainen
Kaalipalkalla saa huonoja trolleja.. Kaalipalkalla saa huonoja trolleja..
Ansa Ansa
Sex dating Sex dating
Demokratia vs venäjä Demokratia vs venäjä
Vihreät ja eloapinat Putinin asialla. Vihreät ja eloapinat Putinin asialla.
Uusi muumimuki Uusi muumimuki
Ismo Ismo
Puutarhassa eedenin vauva Puutarhassa eedenin vauva
söpö muija söpö muija
Luolaston politiikka keskustelut Luolaston politiikka keskustelut
Panu Laturi kotiutuu Panu Laturi kotiutuu
plöts! plöts!
fingerpori fingerpori
Tummankeltanen uloste Tummankeltanen uloste
Tissit Tissit
Fastest Fastest
 754 näyttökertaa, 18 viestiä, 0.25 MB, 1 tiedosto, 22.05.2021 20:16:49
[ + 1 | ]

Oululainen feministiehdokas

[54027] [tiedosto.png] [0.25 MB] [686x798] [] []
tiedosto.png

22.05.2021 20:20:25
#465840 [+-] Piilota Suosittele

Mitä nyt ohimennen vilkuillu tuonki juttuja niin mm feminismi on tasa-arvoa ja syrjintä tarkoittaa sitä että vammaset saa kävelykepit. Jos maalimasta vielä löytyy hitunenkaan järkiä niin tuo saa nuo yheksän ääntä ja sitten get over it sekä takas kortistoon.

22.05.2021 20:25:22
#465846 [+-] Piilota Suosittele

Taru varmaan asuu joko pohjantien varressa, tai rautatie kulkee hänen takapihallaan. Kysehhän ei ole Tarun omasta valinnasta vaan vika on Oulun kaupungissa.

22.05.2021 20:48:54
#465858 [+-] Piilota Suosittele

Toisilla tosiaan on aistiyliherkkyys, nykyään pienellä metelöivällä porukalla on triggeröitymisherkkyys.

Jos menen heidän rääkyvään mielenosoitukseen mukaan kuulosuojaimet ja aurinkolasit päässä ja kannan kylttiä rauha meille aistiyliherkille, meneekö heillä suvaitsevainen kaksihaarainen käärmeenkieli solmuun?

Tai vitut se mun tehtävä ole, poliisi valeasussa hoitakoot.

22.05.2021 21:23:32
#465865 [+-] Piilota Suosittele

Mä olen ääniyliherkkä, eikä olisi tullut pieneen mieleenikään vaatia kaupunkia sopeutumaan siihen. Paljon helpompaa kaikille, että mä muutin hevon perseeseen, jossa ei liikenteen melua tartte mun elinaikanani odottaa arkea häiritsemään.

23.05.2021 03:42:27
#465995 [+-] Piilota Suosittele

>>465993
No siis henkilökohtasestihan mää houkuttelen kaikki lapset pihamaalta ja naapurustoistaki mun pakettiauton kyytiin luvaten ilmasta karkkia ja jätskiä. Sen jäläkeen pidän huolen, että turvetta on vielä tulevaisuudessakin.

Ja ohan täällä luonnonsuojelijoitakin jotka muistaa vuosikymmenestä toiseen selittää kuinka koiran paska ojan pohjalla tuhoaa maapallon ja samalla sitten levittelevät teurasjätteistä tehtyjä nakkeja joihin tunkevat nuppineuloja, partakoneenteriä ja rotanmyrkkyä suoraan luontoon. Tän kokosessa pitäjässä on häpeä, että täällä on vaan yks mielisairaala.

23.05.2021 06:36:27
#466016 [+-] Piilota Suosittele

Silloin, kun feministipuolue haki kannattajakortteja, allekirjoitin sellaisen välittömästi.

Tällaiset liibalaaba pienpuolueet syövät vain vassareiden ja vihreiden rivejä.

23.05.2021 16:15:49
#466085 [+-] Piilota Suosittele

>>466016 Femmupemmuilla ja havunatseilla on lisäksi pahuksen herkkähipiäistä ja riitaisaa väkeä, joten molempien kohdalla allekirjoitan aina heti kannatusilmoitukset, niin saavat rähinöidä omissa kuppikunnissaan ja ovat pois tieltä kun aikuiset yrittävät leikkiä politiikkaa.

[ 18 viestiä | ]