jotai paint paskaa jotai paint paskaa
perse 2 perse 2
Kaksi vasenta jalkaa Kaksi vasenta jalkaa
Täällä ollaan vaan ja hengaillaan Täällä ollaan vaan ja hengaillaan
olen turvassa täällä? olen turvassa täällä?
AI:n tekemiä meemuja AI:n tekemiä meemuja
kusinen katti kusinen katti
teki mitä piti teki mitä piti
Meni se asteroidikin ohi Meni se asteroidikin ohi
Comics Comics
karantteeni karantteeni
Silakointi Silakointi
Kuvakommentti Kuvakommentti
Naista viedään Naista viedään
WCssä jengiä WCssä jengiä
Melkoinen uni Melkoinen uni
Kunhan nyt.. Kunhan nyt..
Hassan hakee turvapaikkaa osa III Hassan hakee turvapaikkaa osa III
minä kosken :3 minä kosken :3
Kävi linnulle köpelösti Kävi linnulle köpelösti
pelastakaa lapset pelastakaa lapset
Blackface Blackface
kettu ja jänis kettu ja jänis
kalevalan gondola kalevalan gondola
@-
 457 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 07.02.2021 14:35:20
[ + 4 | ]

heh

[51593] [b0vyt.jpg] [0.06 MB] [720x652] [] []
b0vyt.jpg

greta

(67)  · 

lapsuus

(11)  · 

unelma

(20)
07.02.2021 15:02:44
#436907 [+2] Piilota Suosittele

Nythän juuri tuli taas uusi paljastus todisteineen siitä, että Gretan twiittejä ohjataan taustaryhmän toimesta ja Greta on pelkkä sätkynukke. Todiste-twiitti Gretan tililtä toki poistettiin nopeasti, mutta oli sen aika moni ehtinyt näkemään.

Rikkaiden vanhempiensa lelu, jonka ovat myyneet Antifalle ajaakseen omia ajatuksiaan.

Pitää muistaa, kuinka Gretasta oli oikeaksi todettu kuva Antifa-paita päällä ja joka sitten selitettiin, että se oli hänen äitinsä paita. Niin tai näin, niin toinen vaihtoehto olisi, että Greta olisi Antifa-huuruinen anarkisti ja toinen vaihtoehto, että hän on käsinukke, jonka takapuolessa syvällä on Antifan lonkerot, joiden jäsenenä syvissä vesissä hänen äitinsä/vanhempansa uivat.

08.02.2021 03:45:54
#437064 [+-] Piilota Suosittele

Höh, taas puututaan epäolennaisuuksiin. Reetalla on hyvät ideat ja mitä sitten jos jotku muut kirjottaa ne ja kertoo sille, että mitä julkasta millonkin? Ihan ihmeellistä natsiporukkaa taas linjoilla ku ei uskota sokeasti, että mitä autistin nimissä naputellaan nettiin. Häpiäisitte, saatana.

08.02.2021 11:12:06 | 11:12:38
#437092 [+-] Piilota Suosittele

Tuo peppukipu Gretasta on yhtä aikaa huvittavaa ja irvokasta. Moneen kertaan on sen todennut että kuunnelkaa tiedemiehiä, älkää häntä.

Anyways, puolivammaisen teinitytön haukkuminen ja suoranainen halveeraaminen lähinnä kertoo asiasta epätietoisille minkälaista porukkaa ilmastodenialistit todella ovat.

08.02.2021 14:56:16
#437111 [+2] Piilota Suosittele

>>437092
Et kai tarkoita, että Gretan ja hänen vanhempien tekemisiä ei saisi arvostella ja tuoda epäkohtia esiin ja myös vitsailla niistä?
Jos jollain on jokin diagnoosi, niin silloin se saisi tehdä mitä vain ilman arvostelua, vaikka olisi ilmastonmuutoksen kasvot ja mietitty Nobel -palkinnon saajaksi?

09.02.2021 22:43:51
#437537 [+-] Piilota Suosittele

>>437111
Tuota mä itse asiassa tarkoitin.
Vapaassa maailmassahan me eletään, eli elämöi niinkuin haluat, mutta jos kontribuutiosi tähän asiaan missä on ihmiskunnan tulevaisuus ja maailmantalous vaakalaudalla niin tuo fiksaatio yhteen teinityttöön on aikamoista lillukanvarsiin takertumista.

Siis oikeesti, Gretahan on käytännössä pelkkä baitti peeloille.

[ 8 viestiä | ]