ebin pärinä make ebin pärinä make
salat paljastettu salat paljastettu
uwu 420 uwu 420
Pertti perkele! Pertti perkele!
matkakass matkakass
Hyvää Ramadania Hyvää Ramadania
Löysi oikoreitin Löysi oikoreitin
olet homo nyt olet homo nyt
Tissit Tissit
Saisiko olla maitoa aamukahviin? Saisiko olla maitoa aamukahviin?
Tissit Tissit
uus auto uus auto
tärkeä apuri tärkeä apuri
oikotie oikotie
act white act white
vitun mehikaanit vitun mehikaanit
Tissit Tissit
Rannalla Rannalla
epsteinbo$$ epsteinbo$$
SOITA SINNE SOITA SINNE
MÄY MÄY
sulavasti luisteltu sulavasti luisteltu
ravintosuositus ravintosuositus
Musta mies ja vihervassari Musta mies ja vihervassari
 664 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 21.01.2021 04:38:48
[ + 2 - | ]

Turkin kansallislaulu


23.01.2021 11:06:49 | 11:11:43
#432053 [+-] Piilota Suosittele

Kaveri tilas Aittorinteen kebab pizzeriasta ruokaa ja oli kyllä Enricon pizzeria. Kannattaa katsoa arvosteluja kun tilaa ja te muut voitte lukea vaikka viihteeksi. Yksitähtisiä joihin omistaja uhkailee ja kiukuttelee; viisitähtisiä jotka on kirjoitettu huonolla suomella ja jopa yksi venäjänkielinen johon on googlen käännöskin jostain syystä valmiiksi mukana. Tässä esimerkki joka ehkä innostaa lukemaan lisää:

"1/5
kuljetus oli myöhässä ruoat oli kylmiä ja kastikkeet oli väärät,en suosittele kenellekkään

vastaus:Moi miksi kastike vääri kirjoita taco kastike tänän vikkoloppu kiire kebab iskender taco kastike pizza taco kastike oike"

edit: ps. maistoin kanssa yhtä siivua siitä pizzasta ja meni kyllä roskiin ja osa pönttöön. En ole kyllä eläessäni maistanut mitään noin kuvottavaa ja olen sentään syönyt appelsiini-vööneriä krapulassa, mutta hissipoika ei ollut sillä kertaan läheskään noin nopea.

[ 5 viestiä | ]