Satania Siitoin Satania Siitoin
"You have failed me for the last time huumon" >:3 "You have failed me for the last time huumon" >:3
treffit meni puihin treffit meni puihin
omenapuu-2 5/8 omenapuu-2 5/8
Metripizza Metripizza
Tunnelmani kun avaan Luolaston etusivun Tunnelmani kun avaan Luolaston etusivun
Patalappujen paluu: Kuolion pihat Patalappujen paluu: Kuolion pihat
Mikä drinksu seuraavaksi...hmmmm Mikä drinksu seuraavaksi...hmmmm
Kissan työ, lokoisa paikka ja psyykkausta Kissan työ, lokoisa paikka ja psyykkausta
Rasittava Rasittava
piilossa :3 piilossa :3
ron huonossa hapessa ron huonossa hapessa
whack a trotsky whack a trotsky
paskahattu paskahattu
Minäkin ajan Bemaria Minäkin ajan Bemaria
Burnsin rakenne on muuttunut Burnsin rakenne on muuttunut
Venäläinen missikisa Venäläinen missikisa
Hamberderi Hamberderi
Olen ihan samaa mieltä Olen ihan samaa mieltä
Jonne on kuollut. Jonne on kuollut.
Surkuisa näky roskiksella ;___; Surkuisa näky roskiksella ;___;
leffa leffa
Sturmwehr-Wie ein Held Sturmwehr-Wie ein Held
vittu vittu
 534 näyttökertaa, 6 viestiä, 1.16 MB, 1 tiedosto, 27.12.2020 14:44:25
[ + 5 | ]

börheää huomenta :3

[50683] [0.mp4] [1.16 MB] [640x640] [] []

28.12.2020 07:43:33
#424596 [+-] Piilota Suosittele

>>424593

Ahhaa, nää siis selevästikki kaipaat Nakun ja kumppaneiden läheisyyttä. Tosin tunnen kyllä yhen homon joka assuu toisen homon kans. Vähän kyllä alustavasti arveluttaa, että ei kai ne vaan tee mittään luonnonvastasta siellä ku kerran on asuneet ja olleet kihiloissaki vuosikausia. Niillä on kissoja kans. Täten oon järkeilly, että kissoista tykkääminen tai niien omistaminenki tarkottaa sitä, että on homoseksuaali. Yks puolituttuki omistaa kissan ja sen tyttö muutatutti ittensä virallisesti pojaksi ja on yhessä tyttökaverinsa kanssa.

Kyllä se ny täytyypi olla niin, että Kissin fanittaminen tekee susta puppelin. Onneks Lemmy ei oo enää näkemässä nykymeininkiä, saatana. Se siellä tälläki hetkellä vetelee pirua avareilla turpaan ja kertoo, että viskin pittää olla kylymää ja naisten lämpimiä eikä toisteppäin. Ois vaan seki suosiolla uskonu lentävään spagettihirviöön niin asiat ois ollu jo heti kättelyssä paremmin eikä ois tarvinnunna tukkeutua väkivaltaan.

28.12.2020 08:21:29 | 08:26:01
#424598 [+-] Piilota Suosittele

>>424597

Niinhän se tuppaa olemaan monilla puppeleilla, että eivät millään halua hyväksyä sitä, että ne on vappaita ja nauttivat seksistä kaikkien mahollisten (aikuisten ja ihimisten) kans. Elä kiellä semmosta nautintua itteltäs. Kyllä se nakuki saa suhun piiskattua semmosia ilon hetkiä, ettet uskoiskaan. Mulla tosiaan on vaikka minkälaisia heteroiksi ittiään väittäviä tuttuina ja vaan yks niistä on suostunu suostutteluni jäläkeen hyväksymään peppukairaamisensa.

Muut on vielä vähän vaiheessa, mutta enköhän mää nekin saa vielä käännytettyä. Höppänöitähän ne kaikki kyllä on yhtä lukkun ottamatta, mutta sehän vaan helepottaa tätä mun irstauden työtäni. Niille ku tarpeeksi kauan selittää, että se niien kuviteltu heterous on vaan harhaa niin kyllä ne ennemmin tai myöhemmin lopulta antautuu.

Siitä puhheen ollen niin kyllä se on niin, että naiset on kauheita hirviöitä. Miesten kesken oleminen on muutenki nautinnollista ja helepottavvaa vaikka saunassa. Siinä sitten jos ohimennen vaikka vähän soittaa nokkahuilua niin sitten nukkuukin palijon paremmin. Kyllä se on niin, että moni on huomannu sen konstin olevan varsin mielenkiintoista.

Kuulin tämän siis eräältä miespuoliselta tuttavaltani jota nyt joutessani vähän siteerasin.

[ 6 viestiä | ]