Rasmuslaisten ulinaa kun somali pakkopalautettiin ;DDDD Rasmuslaisten ulinaa kun somali pakkopalautettiin ;DDDD
Vähän eri hajustetta :3 Vähän eri hajustetta :3
Apu vierailee kaupassa Apu vierailee kaupassa
Hevonen Hevonen
Äärioikeisto ei ole uhka ja muita valheita Äärioikeisto ei ole uhka ja muita valheita
Lääkäri apu Lääkäri apu
HARJALINTU HARJALINTU
Auto hajosi Auto hajosi
Homo Homo
Röi ukot Röi ukot
Hehe :D Hehe :D
söpö koira söpö koira
Rotupuhtaus täytyy säilyttää Rotupuhtaus täytyy säilyttää
Pistää miettimään Pistää miettimään
Leirille "kouluttautumaan" Leirille "kouluttautumaan"
Elokapina-chan best owo -Halla-aho Elokapina-chan best owo -Halla-aho
Se on tiedettä Se on tiedettä
Elikkäs Villen puri Elikkäs Villen puri
spederman spederman
Fobba kertoo Fobba kertoo
Körs-överi Groundis & Bothead Körs-överi Groundis & Bothead
. .
me eletään pelle maailmas :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD me eletään pelle maailmas :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ja vielä pesäpallomailalla Ja vielä pesäpallomailalla
 737 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 14.12.2020 18:14:41
[ + 1 | ]

"Hups olinpa kömpelö kun hakkasin lapseni hengiltä"

[50391] [tiedosto.png] [0.2 MB] [1080x1414] [] []
tiedosto.png

oripää

 · 

vauva

(112)  · 

vauvasurma

 · 

surma

 · 

murha

(44)  · 

tappo

(9)  · 

rikollisuus

(11)  · 

väk

14.12.2020 18:46:54
#420068 [+-] Piilota Suosittele

Mikä idea kaverilla oli. Saada lapsi hiljaseks? No siinä onnistu saatanan törppö. Murhatuomio vaan tai mielentilatutkimus ja loppuelämä syödään pamivanukasta.

14.12.2020 19:59:19
#420096 [+-] Piilota Suosittele

>>420068 Yleensä väkivalta ei ole ratkaisu kuin korkean asteen vittuilulle, mutta ilmeisesti vankilassa sellitoverit pitävät huolen siitä, että lasten raiskaajat, tappajat ja pahoinpitelijät saavat oman osansa väkivallasta takaisin. Muistat varmaan pienen Erikan tapauksen ja hänen isänsä haki heti ekan viikon aikana siirtoa eristykseen, kun oli "kaatuillut" niin pahasti omassa sellissään.

14.12.2020 22:01:35
#420133 [+-] Piilota Suosittele

>>420096

Juuri näin. Minunkin entinen työkaveri tappoi vastaavanlaisesti Erikan. Sai välittömästi tutkintavankeudessa pataansa. Lisäksi jannu oli luokattoman typerä. Puheesta ei saanut mitään selvää välillä. Huumehia ja viinaksia kun käyttäen tuhosi aivonsa nätisti.

Yhtä kaikki. Touko pääsee pian vapaalle ja toivonkin, että joku ottaa tehtäväkseen päästää jannusta ilman pihalle. Täysin mitään tuottamaton paska. Aiheuttanut yhteiskunnalle melkoisia tappioita. Tuhonnut perheen elämän. Mitä vitun virkaa tuommoisella on?

Siis muuta kuin uskonnolle? Uskonnothan oikein tykkäävät näistä vempuloista.

[ 7 viestiä | ]