Kiesus, katsoisi sen somalin rikoslistaa. Oikeasti ihan hirveä kaveri.
Pitää olla ihan todella suuressa psykoosissa ja mukana kultissa, että lähtee puolustelemaan kaveria tai haluaa sellaisen pitää täällä ja maksaa seuraavienkin rötösten kustannuksia.
Tuntuu siltä, että nämä rasmuslaiset lähtisivät milloin tahansa Daavidin Oksa -kaltaiseen kulttiin.
suomalainen yhteiskunta on, tai sen pitäisi olla, etupäässä suomen kansalaisia varten. tämä koskee myös rikollisia suomen kansalaisia, sekä kotimaassa että ulkomailla. ei kukaan sano etteivät nämä olisi ongelma, mutta ne ovat nimenomaan suomen ongelma. ei ole muuta paikkaa jolle heidät voisi vastuuttaa. jos suomen kansalainen palautetaan rangaistuksen suoritettuaan ulkomailta tänne, ei meillä ole muuta vaihtoehtoa kuin ottaa hänet vastaan. ulkoministeri saattaa jopa ehdointahdoin junailla paluukuljetuksen yhteiskunnan laskuun vaikka olisit terroristi. koska suomen kansalaisena olet suomen ongelma, eikä sinusta voida irtisanoutua.
samaten jos jonkun toisen valtion kansalainen perseilee täälä raivokkaasti, hän olkoon tämän toisen valtion ongelma.
Olla neekeri. Syntyä suomessa neekereille jotka ei hakea kansalaisuus. Tehdä rikos joka hetki kun olla vapaana. Puhua emon kielenä somali. Tulla karkotetuksi Somaliaan. Ainu mätä asia tässä oli se, että nekrun annettiin reuhata täällä nuin pitkään.
[
5 viestiä
|
]
⭰
Neekerimode
Kun vegaani kutsuu sinut syömään
Huutonetin paskinta antia
intia
wööö rtx tulille
joopa
kuumeen mittausta
rekt
Likaiset konsoliali-ihmiskasuaalit..!
tekoälyämpäri is captain now
Työkkäri koristettyna
kateellinen
panoluukku
I am groot
multitasking
ai
youtube
ebin duunit make :D
Ulosotto
LISÄÄ KOSKETUSNÄYTTÖJÄ
Lumihiutaleet
ota se sisääsi
kullikaruselli
Kuinka tunnistaa MT-ongelmainen yhdellä vilkaisulla