Ne pienet erot, osa5. Ne pienet erot, osa5.
gondola driving gondola driving
nismo nismo
Uusi LOTR Uusi LOTR
Ei sul sauli ois vipata Ei sul sauli ois vipata
jättipenis jättipenis
Kikkeliskokkelis! Kikkeliskokkelis!
olisiko hetki aikaa? olisiko hetki aikaa?
Vain putin jutut Vain putin jutut
toimistossa mietiskelee toimistossa mietiskelee
Ukrainan tukijoukot Euroopassa Ukrainan tukijoukot Euroopassa
älyllinen elämä älyllinen elämä
Kultaa! Kultaa!
keskityksen jälkeen keskityksen jälkeen
Harry, nää oot runkkari Harry, nää oot runkkari
Päivä ennen hyökkäystä tällainen. Päivä ennen hyökkäystä tällainen.
somehuarulit somehuarulit
Kun Ukrainasta ei tule arabimiehiä.. Kun Ukrainasta ei tule arabimiehiä..
Aegeanmeren gondola Aegeanmeren gondola
This is madness This is madness
Persejumppapäivä kaikille pikku horoille jotka haluaa namia Persejumppapäivä kaikille pikku horoille jotka haluaa namia
Fox aamulla 🤣 Fox aamulla 🤣
Koko rahan edestä Koko rahan edestä
Remmiä perseelle Remmiä perseelle
 947 näyttökertaa, 11 viestiä, 34.23 MB, 1 tiedosto, 30.11.2020 15:35:30
[ + 3 | ]

Markorepairs vs Parsa

[49949] [tiedosto.mp4] [34.23 MB] [640x360] [] []

markorepairs

(8)  · 

taistelu

(43)  · 

tappelu

(84)  · 

turpaan

(47)  · 

maahanmuuttaja

(51)  · 

mamu

(205)
30.11.2020 19:51:01
#414861 [+-] Piilota Suosittele

Joidenkin ihmisten elämä on täynnä erilaisia vastoinkäymisiä ja jatkuvasti tapahtuu jotain ikävää. Marko on tällainen ihminen. Vuosia sitten tuli vielä korjausvideoita, nyt tulee vain paskaa henkilökohtaista tositeeveetä.

30.11.2020 20:29:17
#414870 [+-] Piilota Suosittele

>>414861 On olemassa ihmisiä, jotka reagoivat öykkäreihin, ja sitten niitä, jotka tuijottavat kengänkärkiään, teeskentelee huomaamatonta ja toivoo öykkärin ottavan jonkun toisen kohteekseen. Arvaat varmaan kumpi joutuu vastoinkäymisiin.

01.12.2020 03:55:42 | 03:58:05
#415003 [+-] Piilota Suosittele

Kuten aikanaan yks lakipiru sano mulle niin heti jos joku käy käsiksi niin vedä turpaan niin että tuntuu. Menee ittesuojelun puolelle. Jos joku vaan uhkailee, että tappaa sut niin et saa lyyä lakipykälien mukaan ensinnäkään kysyä, että mitä vittua (se vesittää oikeuden vetää turpaan) ja vaikka toinen rupiais sitten kaivelemaan taskusta puukkoa tai muuta nini jos lyöt siinä vaiheessa niin nää oot se pahan tekijä. Fast forvard sitten oikeudenkäyntiin niin syyttäjäkin toteaa, että sulla on ollu todellinen syy pelätä ittes ja muitten terveyden puolesta. Mutta laki sanoo, että ei saa lyödä niin siksi sitten tuomio pahoinpitelystä ja korvauksia kipeästä nenästä sille ammattivenkulalle jonka muitakin perseilyjä käytiin läpi siinä samalla istunnolla.

On tää vaan hieno maa.

01.12.2020 09:53:21
#415087 [+-] Piilota Suosittele

>>414883 Toiset kattoo vierestä kun öykkärit öykkäröi tavalla tai toisella itsensä puolustuskyvyttömille ja toiset sitten taas pyrkivät puuttumaan öykkäröintiin. Järkevämpäähän se on vaan katsella sivusta, mutta en minä ainakaan edes pysty.

01.12.2020 23:01:56
#415339 [+-] Piilota Suosittele

>>415096 Ihmiseen kajoaminen on määrittelykysymys. Fyysinen koskemattomuus on äärimmäisin, mutta esimerkiksi pakottaminen reittivalintoihin on jo liikaa minulle.

[ 11 viestiä | ]