THL vs WHO THL vs WHO
Esittely Esittely
Saatana syön sun viikset Saatana syön sun viikset
napa :3 napa :3
ei tuolta olisikaan voinut enempää odottaa ei tuolta olisikaan voinut enempää odottaa
Röyhkeä ryöstö Röyhkeä ryöstö
THL tiedottaa THL tiedottaa
Korona Korona
vihaajaeläimet vihaajaeläimet
mlem mlem mlem mlem :3 mlem mlem mlem mlem :3
Käytät sä siis luolastoo? Käytät sä siis luolastoo?
Feministiltä meni hermot Feministiltä meni hermot
Nyt ymmärrän Nyt ymmärrän
Naiset Naiset
natsi gondola natsi gondola
blöö :3~ blöö :3~
Laskiaispullia Laskiaispullia
syöhän nyt syöhän nyt
Rotta 7 Rotta  7
Uudenkylän asevarikon räjähdys Uudenkylän asevarikon räjähdys
Loppuu se renkutus Loppuu se renkutus
beavis and butthead beavis and butthead
on niillä kiire jonnekkin on niillä kiire jonnekkin
Iso elukka Iso elukka
@-
 904 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 09.11.2020 19:15:28
[ + 2 | ]

Se on kohta joulu taas!

[49328] [vihr.jpg] [0.04 MB] [500x429] [] []
vihr.jpg

vihreät kuulat

(7)  · 

fazer

(9)
13.11.2020 23:44:28
#409274 [+-] Piilota Suosittele

>>409176

Sano tuo vielä uuestaan niin mää en laske sua ennää nettikaverikseni. Sitäpaitti mää oon kans ostanu joka joulu ainaki kaks rasiaa nuita. Ruiskutan niihin sitte mun pononkeittohommista ylijäänyttä metanolia ja jaan niitä kaupan ulukopuolella. Tietenki laitan vaan sen verran, että niien näöt alakaa karkaamaan vasta hissuksiin niin ei tuu ongelmia. Hehe, monta vuotta jo jotku kusiperkelelet on niitä ihan töpinöissään vetäny ja nyt niillä kaikilla on saatanan vahavat lasit :D

14.11.2020 03:16:45
#409379 [+-] Piilota Suosittele

>>409278
No hö! Miten tylsää sunki elämästä tulis jos en sannois täällä ennää yhtään mittään? Istusit vaan konneella tatti kovana, mutta et löytäis mittään seksiviestimäistä luettavaa, että pääsisit finaaliin. Jäisit, kuule, ikkuiseen selipaattiin. Hetkinen, nyhhän mää keksinki hyvän kiristyskonstin, perkele! Nyt sitte jatkossa mää en ite ostakkaan vihireitä kakkakuulia vaan nää lähetät mulle joka joulu etes yhen paketin ja mää sitten terästän ne salaisella koktailillani ja jaan ilmatteeksi juutalaisille ja manneille. Muahahaa - ja jos et lähetä niitä niin jatkan tätä mun lässytystä sullekki. Nih! Ja sitten jos vuosien päästä tuutki katumapäälle ja annat mut ilimi Valviralle niin nimiän sut mun diileriksi.

15.11.2020 00:42:12
#409638 [+-] Piilota Suosittele

>>409469

Valontuojan nimeen, sähän oot ihan perverssi! Siitä mä tykkään. Mutta (chipotle)tabascosta ei tämmönen vanha pervertikko enää saa kiksejä, että jos käytettäs vaikka etes savunagaa näin aluksi? Siinä saatais sitte molemmat huutaa usiammastakin syystä ja kuhan tarpeeks harjotellaan niin tiiä vaikka päästäis samaan falsettiinki vielä :)

[ 10 viestiä | ]