stream fail - long time stream fail - long time
Napoleon XIV: 'They're coming to take me away' Napoleon XIV: 'They're coming to take me away'
anime anime
jälkiruokia jälkiruokia
katana katana
Halihali Halihali
Marisikka vai manhuana? Marisikka vai manhuana?
Paskalakit seikkailee Paskalakit seikkailee
Astronomia synthwave remix Astronomia synthwave remix
vähän räpläystä vähän räpläystä
frendit melkein frendit melkein
Jännittävää vettä Jännittävää vettä
ihan oikein ihan oikein
Pieni moka Pieni moka
häröilyä häröilyä
Ihana naikkonen Ihana naikkonen
Asenteellista vappujuomaa Asenteellista vappujuomaa
rave rave
E3 2019 Dub E3 2019 Dub
jee :D jee :D
jekku jekku
näin sitä vaan mennään :3 näin sitä vaan mennään :3
anna herkkuja :3 anna herkkuja :3
Hyvää vappua Hyvää vappua
@-
 881 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 09.11.2020 19:15:28
[ + 2 | ]

Se on kohta joulu taas!

[49328] [vihr.jpg] [0.04 MB] [500x429] [] []
vihr.jpg

vihreät kuulat

(7)  · 

fazer

(8)
13.11.2020 23:44:28
#409274 [+-] Piilota Suosittele

>>409176

Sano tuo vielä uuestaan niin mää en laske sua ennää nettikaverikseni. Sitäpaitti mää oon kans ostanu joka joulu ainaki kaks rasiaa nuita. Ruiskutan niihin sitte mun pononkeittohommista ylijäänyttä metanolia ja jaan niitä kaupan ulukopuolella. Tietenki laitan vaan sen verran, että niien näöt alakaa karkaamaan vasta hissuksiin niin ei tuu ongelmia. Hehe, monta vuotta jo jotku kusiperkelelet on niitä ihan töpinöissään vetäny ja nyt niillä kaikilla on saatanan vahavat lasit :D

14.11.2020 03:16:45
#409379 [+-] Piilota Suosittele

>>409278
No hö! Miten tylsää sunki elämästä tulis jos en sannois täällä ennää yhtään mittään? Istusit vaan konneella tatti kovana, mutta et löytäis mittään seksiviestimäistä luettavaa, että pääsisit finaaliin. Jäisit, kuule, ikkuiseen selipaattiin. Hetkinen, nyhhän mää keksinki hyvän kiristyskonstin, perkele! Nyt sitte jatkossa mää en ite ostakkaan vihireitä kakkakuulia vaan nää lähetät mulle joka joulu etes yhen paketin ja mää sitten terästän ne salaisella koktailillani ja jaan ilmatteeksi juutalaisille ja manneille. Muahahaa - ja jos et lähetä niitä niin jatkan tätä mun lässytystä sullekki. Nih! Ja sitten jos vuosien päästä tuutki katumapäälle ja annat mut ilimi Valviralle niin nimiän sut mun diileriksi.

15.11.2020 00:42:12
#409638 [+-] Piilota Suosittele

>>409469

Valontuojan nimeen, sähän oot ihan perverssi! Siitä mä tykkään. Mutta (chipotle)tabascosta ei tämmönen vanha pervertikko enää saa kiksejä, että jos käytettäs vaikka etes savunagaa näin aluksi? Siinä saatais sitte molemmat huutaa usiammastakin syystä ja kuhan tarpeeks harjotellaan niin tiiä vaikka päästäis samaan falsettiinki vielä :)

[ 10 viestiä | ]