Time Travel - Crystalis Time Travel - Crystalis
Ninjailua Ninjailua
Hyi olkoon, mitä pervoja! Hyi olkoon, mitä pervoja!
Gatorade Gatorade
Kirkko veren päällä Kirkko veren päällä
Syvänmeren lamppumeloni Syvänmeren lamppumeloni
Tikku sormessa Tikku sormessa
ei ole hyvä tämä ei ole hyvä tämä
Olisihan elitismiä kuunnella ketään asiaa tutkinutta Olisihan elitismiä kuunnella ketään asiaa tutkinutta
Shitpost king Shitpost king
elämän ihme elämän ihme
Minun ヽ(^‥^=ゞ) Minun ヽ(^‥^=ゞ)
O hi! Low five! O hi! Low five!
Mitä vaan voi tehdä paskasta ja muutamasta kepistä Mitä vaan voi tehdä paskasta ja muutamasta kepistä
BIC kynä BIC kynä
intellektuelli intellektuelli
Huolestunut koiru Huolestunut koiru
Tarinassa on ruotsalainen viikingi Tarinassa on ruotsalainen viikingi
Urheiluruutu 3 Urheiluruutu 3
Suihk! Suihk!
Tintti pelastaa arjalaisen neidon Tintti pelastaa arjalaisen neidon
Tony Hawk Tony Hawk
Ryntökaari Ryntökaari
Kuka kissan häntää heiluttaa ellei kissa itse Kuka kissan häntää heiluttaa ellei kissa itse
 1 852 näyttökertaa, 9 viestiä, 2.65 MB, 1 tiedosto, 10.09.2020 17:24:39
[ + 5 | ]
👑 Katsotuin 10.09.2020.

Söpö

[47454] [tiedosto.gif] [2.65 MB] [270x480] [] []
tiedosto.gif

shemale

(226)  · 

pihvi

(72)
11.09.2020 02:08:07 | 02:08:23
#386566 [+1] Piilota Suosittele

>>386558
Oli kuitenkin kiva ilta. Mitä sitten vaikka oiskin vähän tavallista möreämpi ääni ja vähän vastahankaisempi naamavärkki? Kaikki me täältä ajan kanssa lähetään joten miksi hermoilla turhan päiten (auta ny saatana @hapsi_ ja jätkät, perkele)

11.09.2020 23:48:28
#387041 [+1] Piilota Suosittele

>>387003

Mua on aina ihimetyttäny, että miks miehet tuntuu pelekäävän ihan hirvijällä paniikilla muitten kikkeleitä. En käsitä miten noin vaaksan mittasta lihatikkua pittää kauhistella semmosella antaumuksella. Samalla sitten kuitenki kehuvat, että miten on niin ihana laittaa se nakki parin sentin päässä olevaan reikään ja jaksavat retostella sillä sitten vaikka koko elämänsä.

Ihimisillä on sukupuolesta riippuen vähintään yks reikä minne pippelin voi laittaa koko lyhkäsessä komeudessaan. Ja sitten se on mukamas jollaki tavalla elämää suurempi päätös, että minkälaisessa panokaverissa se reikä on vaikka molemmat on ihimisiä joitten erona on vaan yks vitun kromosomi vai mikä se onkaan. XX XY, varsinki jos katotaan nykyihimisiä niin ei niistä ees nää päälleppäin, että kumpaa sukupuolta ne edustaa. Jos on kysseessä kaks (tai usiampi) halukas aikunen niin siitä vaan. Perkele.

12.09.2020 00:26:14
#387069 [+-] Piilota Suosittele

Halusin vain huomauttaa että aamulla saattaa illuusio hieman hapertua kun se eilinen tyty näyttääkin nyt laihalta mieheltä jolla on kumitissit. Sorvatkaa ketä haluatte. En tuomitse. Paitsi jos se on neekeri.

[ 9 viestiä | ]