Maitoo Maitoo
kukkuu kukkuu
Alko menee kohta kiinni Alko menee kohta kiinni
rapunaaman lähihuoltsikalla rapunaaman lähihuoltsikalla
tämä on oikein tämä on oikein
Tervetuloa internetiin Tervetuloa internetiin
Tiistaiaamun kermapiirakka Tiistaiaamun kermapiirakka
Hapsin Amerikan serkku Hapsin Amerikan serkku
kyllä sillä ajaa voi vielä kyllä sillä ajaa voi vielä
Kuinka löydät Granitin Kuinka löydät Granitin
Tissi Tissi
Aropupu Aropupu
Onnettomuus Onnettomuus
MAGA-huorulin mies MAGA-huorulin mies
leivontaa leivontaa
pizzeria pizzeria
cockblocker cockblocker
kätevä pilli kätevä pilli
Mongoli streamaaja Mongoli streamaaja
Viikinkisse Viikinkisse
Hyväm mielen jutuja Hyväm mielen jutuja
2 X loinen 2 X loinen
BANG COCK BANG COCK
Kissan pieru Kissan pieru
 922 näyttökertaa, 14 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 22.06.2020 14:17:41
[ + 6 | ]

Ja kohta on nimismies repimässä kylttiä maahan

[44545] [20200621.jpg] [0.07 MB] [405x750] [] []
20200621.jpg

ravintola

(32)  · 

kalja

(271)  · 

karanteeni

(22)
22.06.2020 18:32:25
#358084 [+-] Piilota Suosittele

Aikakautemme näyttää seuraavan samaa kaavaa kuin aikaisemmin. Kaavaan, jossa sanaa venäjä ei saanut näkyä tai kuulua. Sitä ei saanut kritisoida eikä edes keskustella siitä. Uskonnoissa on samoja kieltoja pilvin pimein. Aikaisemmin uskontojen hallitessa kaikkia elämisen alueita se ei sallinut oikeastaan yhtään mitään muuta kuin verojen maksun muodoissa ja toisissa.

Kannattaa muistaa, että ette enää tulevaisuudessa minkään sukupuolen kanssa, vaan henkilön. MInä nimittäin suutun heti jos en pääse naisten vessaan. Määrittelen ne heti sukupuolineutraaleiksi alueiksi.

22.06.2020 19:02:07
#358104 [+-] Piilota Suosittele

>>358058
palopelastaja

Ei se ole kenellekkään lisää tai keneltäkään pois.
>>358053

Näin tapahtuu hyvin todennäköisesti suomessa kanssa alalla kuin alalla. Sana mies pitää saada pois. Se on jostain syystä todella tärkeää.

Jos soitat tulevaisuudessa hätänumeroon palokunnan toivossa, älä vaan möläytä että "tarvittas palomiehiä" kun torppa on tulessa tai lätkäsevät luurin korvaan. Palokuntakin on liian rasistinen ja sovinistinen. Sano että tarviis jonkun kastelemaan mun kukkahatun kun se kärähti tänään nähtyäni heteromiehen.

[ 14 viestiä | ]