Täs pitää tietää että meni koko yö ekaa kuvaa Täs pitää tietää että meni koko yö ekaa kuvaa
ennen/jälkeen ennen/jälkeen
Elon-Chan Elon-Chan
Jonned yriddää hagee eddania k-margedil :DDD:D Jonned yriddää hagee eddania k-margedil :DDD:D
Onnia vauvattaa :3 Onnia vauvattaa :3
Peikko kusessa Peikko kusessa
Muutama webm 26 Muutama webm 26
Tassu Tassu
Turkki siistitty Turkki siistitty
Edelleen odotetaan Edelleen odotetaan
DIIPPII DIIPPII
Jälkiuunipala joka on varusteltu silakkapihvillä +ruohosibale Jälkiuunipala joka on varusteltu silakkapihvillä +ruohosibale
Mitä hyvää sulla on siinä? Mitä hyvää sulla on siinä?
Tuulettaminen on tärkeää >:3 Tuulettaminen on tärkeää >:3
Neekeripankki :D Neekeripankki :D
Ponity is overrated Ponity is overrated
donnin sedeli :DDD donnin sedeli :DDD
suit yourself suit yourself
Moshin' Moshin'
Iineksen logiikka Iineksen logiikka
Muista hävetä, valkoinen etuoikeutettu länsimaalainen rasisti. Muista hävetä, valkoinen etuoikeutettu länsimaalainen rasisti.
The stage sets and a new challenger is born The stage sets and a new challenger is born
Rasismin ja muukalaiselon vastainen verkosto. Rasismin ja muukalaiselon vastainen verkosto.
Talvigondola Talvigondola
 643 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.15 MB, 1 tiedosto, 05.06.2020 00:15:31
[ + 2 | ]

ilmavoimille tekemistä

[43887] [1126915.png] [0.15 MB] [929x284] [] []
1126915.png

viro

(46)  · 

suomi

(389)  · 

b2

 · 

pommitus

(6)
05.06.2020 00:43:55
#350655 [+-] Piilota Suosittele

Miksi pitäis viroa pommittaa hevosen paskalla? Ennemmin tukholmaa kissan ja sian paskalla / kusella.
Veikkaan myös että joku vuoden 1947 pariisin rauhansopimuksen artikla / § kieltää suomea hankkimasta kyseistä kalustoa.
Plus että miten idän igorit ajattelisi asiasta?
Eipä jenkitkään taitaisi myydä parasta häiveversiotaan meille, jonkun karvalakki version jolla voi lentää vain kirkkaalla säällä ja se olisi näkymätön vain -60 luvun neukku tutkille.

05.06.2020 22:32:18 | 22:58:34
#351162 [+-] Piilota Suosittele

>>351143 Toptop tykkänään. YK:n ydinsulkusopimus on edelleen voimassa, siitä on irroittautunut ainoastaan p-korea, siinä ei ollut mukana intia ja pakistan kun ne kehittivät ydinaseensa. Israel puolestaan pelaa peliään jättämällä vastaamatta toistuvasti kysymykseen onko luvatulla kansalla y-ase vai ei (Tosin jo vuonna 1986 joku israelilainen ydinteknikko kertoi briteille idf:n ydinohjelmasta ja y-asearsenaalista). Meillä on myös joku iaea:n rikastamista koskeva(plutonium 239?) rajoitus jota (kai) valvotaan etänä, mutta teoriassa tekniikkaa ja taitoa löytyisi oman ydinaseen valmistamiseen suomessa. Mutta se saattaisi saada aikaan jopa aseellisen konfliktin jonkun maailmanpoliisi tai paranoidin valtion kanssa ennenkuin se ensimmäinenkään ydinpommi olisi valmis.

[ 6 viestiä | ]