Stalin oli cancel-kulttuurin edelläkävijä! Stalin oli cancel-kulttuurin edelläkävijä!
Yle propagandaa taas 15. Yle propagandaa taas 15.
Hyvää itsenäisyyspäivää Hyvää itsenäisyyspäivää
Cheff tomb-stonen tuunattu pakaste pizza Cheff tomb-stonen tuunattu pakaste pizza
Amerikan hallituksen juutalaiset ministerit Amerikan hallituksen juutalaiset ministerit
doing it wrong doing it wrong
Taru sormusten herrasta-katsomisessa Taru sormusten herrasta-katsomisessa
Pellekokoontuminen helsingissä Pellekokoontuminen helsingissä
Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 10 Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 10
hieman ruvella hieman ruvella
Ja lisää Sannaa! Ja lisää Sannaa!
Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 9 Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 9
You are made of Stupid You are made of Stupid
mannet ninjailee mannet ninjailee
Saiko nokkeluuteni sinut raivon partaalle? Saiko nokkeluuteni sinut raivon partaalle?
Kartta perkele! Kartta perkele!
Siis hyi saatana Siis hyi saatana
Marin etötöissä. Marin etötöissä.
sormiin vähän sattuu sormiin vähän sattuu
asunto saarella asunto saarella
Vilimejä Vilimejä
paint joulukalenteri 2021 luukku 6. paint joulukalenteri 2021 luukku 6.
Natsin dilemma Natsin dilemma
Pepe antaa luolastolaisille tällasen upeen Sheriffi tähden Pepe antaa luolastolaisille tällasen upeen Sheriffi tähden
 1 078 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto, 24.11.2019 13:29:32
[ + 11 - | ]
👑 Plussatuin 24.11.2019.

Greta-täti

[37071] [tiedosto.jpg] [0.05 MB] [960x642] [] []
tiedosto.jpg

greta

(74)  · 

ilmasto

(43)  · 

hullu

(120)  · 

kehari

(13)
24.11.2019 14:31:53
#274666 [+-] Piilota Suosittele

ILMASTO ILMASTO HURR DURR HURR DURR KUIS KEHTAATTE ILMASTO ILMASTO ÖYH VÖYH VÖYH MUUTTAKAA ASIOITA VÖYH VÖYH MINÄ VAIN SEILAAN JA LENTELEN HURR DURR ILMASTO ANTIFA ILMASTO ANTIFA ILMASTO!

24.11.2019 16:42:46
#274737 [+-] Piilota Suosittele

Onhan se nyt selvää, että ei kannata paskaa lykätä taivaalle tai kaataa vesistöihin, mutta ongelma ei ole niin yksinkertainen ja Reetta on katsonu liikaa Vili Vilperiä ja Kapteeni Planeettaa. Jotkut aikuiset käyttää häntä hyväkseen ja kierrättää ympäriinsä isojenpamppujen saleissa, jotta homma voidaan kuitata aploodein, "oho, sehän osaa puhuakkin. näytä toinen temppu." Kummallista kyllä kuinka kommunistisen Kiinan ympäristöongelmat on lopulta kapitalismin tuotosta.

24.11.2019 18:55:50
#274814 [+-] Piilota Suosittele

>>274737 Mielestäni lapsia ei pitäisi sotkea politiikkaan, mainoksiin eikä tuohon ilmastonmuutos vouhotukseen. Punainen risti on paskin kaikista, kun se näyttää nääntyviä mamuja mainoksissaan ja näin kerää kauheet hillot ihmisiltä jotka säälii niitä.
Tuskin punaisen ristin pomokaan metsässä käy paskalla vaan kullatulla pytyllään.

24.11.2019 19:24:29 | 19:41:57
#274833 [+-] Piilota Suosittele

>>274814
Ei pitäisi kyllä laittaa lapsia missään julkisuuteen kuin korkeintaan ennen Pikkukakkosta seikkailemaan Hui Hai Hiisin parissa. Joidenkin mielestä lapset on söpöjä ja niillä voi tehdä rahaa, mutta ei ainakaan valtaa pitävien sosiopaattien/psykopaatien mielestä.

Ilmaston muutos vouhotus on vaan aivan perse edellä puuhun menemistä. Ei muuta kuin saatanasti uraanivoimaloita pitkin kirkonkylää ja vittuun tuulimyllyt, joiden rakentaminen polttaa paskaa taivaalle enemmän kuin ne elinaikanaan korvaa.

[ 10 viestiä | ]