joku läski itkee :DD joku läski itkee :DD
noutaja noutaja
ancient meme ancient meme
kusetakko vittu kusetakko vittu
maikkel jordan tykittä maikkel jordan tykittä
kusija pro kusija pro
Taikakisut Taikakisut
c.c lemon c.c lemon
ny läks vitu mongooliryssä ny läks vitu mongooliryssä
mikä tässä suikuverhossa oikein on mikä tässä suikuverhossa oikein on
rabs rabs
ei ki ei ki
Salaatin sekoittajia Salaatin sekoittajia
täs mä täs mä
talvikass talvikass
Tarina moottoripyörästä Tarina moottoripyörästä
Tissit Tissit
CHINA MISSILE CHINA MISSILE
Heimon ja rapen tukipäivä Heimon ja rapen tukipäivä
normipäivä töissä normipäivä töissä
parhaita naapureita parhaita naapureita
helvetin kirkasta helvetin kirkasta
se tietää se tietää
bober kurwa? bober kurwa?
 934 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.47 MB, 1 tiedosto, 25.02.2019 16:48:48
[ + 3 | ]

Kossua

[25114] [tiedosto.mp4] [1.47 MB] [220x400] [] []

25.02.2019 18:57:59
#164298 [+-] Piilota Suosittele

Perjantaina tämä näytti kiertelevän töissä postilaatikossa... jo silloin pohdin, että mitä helvettiä... olisi tuota paperia käyttänyt hieman enemmän ostoksiin, niin olisi saanut parempaa ainetta.

17.04.2020 21:32:17
#332910 [+-] Piilota Suosittele

>>258989 Kyllä sieltä puulaakistakin löytyy halvempaa ja paskempaa liuotinta kuin kossu, ennen oli pöytäviina sellanen myrkky ettei sitä tainneet juoda kuin ammattilaiset. Nykyään löytyy näitä light 32% juomia kuten leijona / tasavalta(?). Oikeassa olet kyllä siinä että jos rahaa on vähänkin käytössä niin kyllä sieltä alkosta löytää hyviäkin kirkkaita, mieluiten (kunnollista) vodkaa josta ei tule paska maku suuhun juodessa ja seuraavana päivänä.

25.04.2020 00:10:23
#335815 [+-] Piilota Suosittele

>>332910
Nojoo onhan tuo totta että aina löytyy jotai paskempaa liuotinta. Mutta tosiaan jos sitä viinakaupoille asti jaksaa raahautua niin kai sitä vois ostaa jotain oikeasti sellaista mikä ei kuolemalta maistu. (Ennen ja jälkeen) Mutta ei kai kaikki.

[ 7 viestiä | ]