Minä kiittä valkonen mies joka paivä koska hän lakkautti orjuus Minä kiittä valkonen mies joka paivä koska hän lakkautti orjuus
Nyt ei ole enään turvaton olo Nyt ei ole enään turvaton olo
Pyysit lähettämään liimattuna Pyysit lähettämään liimattuna
Juutalaisten sätkynukke Churchill murhasi tuhansia lapsia Juutalaisten sätkynukke Churchill murhasi tuhansia lapsia
PC-pelaamista 90-luvulla PC-pelaamista 90-luvulla
kaikki hyvin kaikki hyvin
Aku järkyttyy Aku järkyttyy
omnomnom omnomnom
Luolastossakin saatat kokea homojen kiihkeän vastaiskun Luolastossakin saatat kokea homojen kiihkeän vastaiskun
Beseech - Gimme Gimme Gimme (ABBA cover) Beseech - Gimme Gimme Gimme (ABBA cover)
Bruce Lee vs Iso Neekeri Bruce Lee vs Iso Neekeri
Tosi turvaton bussi siis Tosi turvaton bussi siis
Haha. Nelson Mandelaki sai banaanin. \o Sieg Heil Haha. Nelson Mandelaki sai banaanin. \o Sieg Heil
Vingu sika vingu Vingu sika vingu
Persut vihaa ihmisoiukeuksia Persut vihaa ihmisoiukeuksia
suomalaiset poliisit suomalaiset poliisit
ollakko vaiko eikö olla ollakko vaiko eikö olla
【デレステ】ミラーボール・ラブ bgm event ver. (Mirror Ball Love) 【デレステ】ミラーボール・ラブ bgm event ver. (Mirror Ball Love)
Tämän takia 7evill rippas Tämän takia 7evill rippas
Blackvomit ja Rapunaama ovat juutalaisia homopedareita Blackvomit ja Rapunaama ovat juutalaisia homopedareita
B.A.T.M.A.N pelastaa B.A.T.M.A.N pelastaa
Kettu Kettu
i feel pretty i feel pretty
burn out burn out
@-
 817 näyttökertaa, 11 viestiä, 2.43 MB, 1 tiedosto, 06.12.2018 00:04:49
[ + 5 | ]

Finnstonen bannipolitiikalle vastaus

[21305] [tiedosto.jpg] [2.43 MB] [634x25017] [] []
tiedosto.jpg

naurunappula

(682)  · 

raidi

06.12.2018 00:22:54 | 00:23:12
#129225 [+-] Piilota Suosittele

Mun koira kuoli 7. päivä kesäkuuta 2011 ja olin tosi allapäin NN-käytäjien Tinychat-ryhmässä, kun tätä raidia alettiin suunnitella. En itse jaksanut osallistua siihen, mutta raidin seuraaminen piristi mieltä ja muistutti, että elämä jatkuu :3

PS.
Tää kollaasi on tehty mun ottamista screencapeista. Katson, olisiko mulla jossain tallessa parempilaatuisempi versio kun tää 640 pikselin levyinen vesileimallinen JPG. Miksette ottaneet talteen täysikokoisia kuvia, ihmiset?

06.12.2018 00:56:55 | 00:57:43
#129237 [+-] Piilota Suosittele

129229 Rusinat rasahtelee aina kun näen täällä jonkun NN:sta kopioidun vesileimallisen esikatselukuva-JPG:n, vaikka alkuperäinen kuva olisi ollut hävikittömässä formaatissa ja tuplasti isompi.


Ei kyllä näköjään löytynyt alkuperäistä versiota tästä kuvasta omalta kovoltani. Voi olla, että se on kadonnut pysyvästi, tai sitten se on vanhalla koneellani. Täytyy katsoa jossain välissä myös sieltä.

03.01.2022 20:41:36 | 20:42:25
#535966 [+-] Piilota Suosittele

>>535963
Nappulan moderoinnissa oli outoja erikoisuuksia. Kun pistin perus turria (ei pornoa), en muista kuka sen poisti ja selitti että sponsoreiden takia poistellaan. Turrit ei kuulu tänne. Noh, minäpä näytin sitten "Turrit tänne" -kanavaa ja sanoin että poista sit tuolta kaikki mediat ja poista se ryhmä sitte! Ei, eipä poistanut. Sain hyvin epämääräsiä vastauksia mutta en koskaan selkeää linjaa miksi porno turreja sai jäädä... muttei mitään (edes pornotonta) saanut enempää postata? Toki myöhemmin tätä katottiin sormien läpi, 4/5 postauksista meni yleensä läpi. En tiedä miks.

[ 11 viestiä | ]