Ylilaudan mielipide Reijokoiraksen sarjakuvista Ylilaudan mielipide Reijokoiraksen sarjakuvista
police brutality police brutality
jailbait jailbait
Hitler ja lainanotto Hitler ja lainanotto
iPhone iPhone
Kuka tunnustaa? Kuka tunnustaa?
save children save children
futadance.webm futadance.webm
Loppu se puuhun nojaaminen saatana Loppu se puuhun nojaaminen saatana
Ylen nykylaatu yhdessä kuvassa. Ylen nykylaatu yhdessä kuvassa.
Peksi Peksi
Muutama kuva 7. Muutama kuva 7.
Brittien perikato ilman EU:ta ;_; Brittien perikato ilman EU:ta ;_;
Jauhelihaa ja pavut tomaattisoosissa Jauhelihaa ja pavut tomaattisoosissa
jokaiselle jotakin jokaiselle jotakin
Muista äänestää! Muista äänestää!
greeber greeber
Nigger Nigger
Combosarjis - sellissä Combosarjis - sellissä
Demarit ja kokkarit Demarit ja kokkarit
Cargo space Cargo space
Gta Gta
Pm taas omalla osaamisalallaan. Pm taas omalla osaamisalallaan.
Ali-ihmisen ulosanti Ali-ihmisen ulosanti
 823 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.11 MB, 1 tiedosto, 26.11.2018 16:24:46
[ + 11 - | ]

Ylen journalismi

[20942] [tiedosto.png] [0.11 MB] [1516x261] [] []
tiedosto.png

27.11.2018 00:50:40
#125617 [+-] Piilota Suosittele

Suomen pitäisi panostaa Hollywoodin kanssa kilpaileviin elokuvatuotoksiin kansainvälisillä kielillä. Oscar-näyttelijöitä ainakin löytyy enemmän kun tarve on.

28.11.2018 08:16:16 | 11:48:36
#125943 [+-] Piilota Suosittele

>>125897
Jep. Googletin puolestasi ja sieltä tuli ohjeet miten kaltaisesi neiti pitää alapäänsä puhtaana. Typeryyteesi taas ei ole ratkaisua, sen kanssa joudut vain elämään.

Googletteluviittauksesi on muuten mainio osoitus siitä miten helvetin tyhmäksi olet jäänyt. Googlettamalla voi käytännössä saada vahvistuksen mille tahansa ajatukselle ja maailmankatsomukselle. Sen kun vain poimii hakutuloksista ne jotka vastaavat omia ennakkokäsityksiä ja laittaa vastauksena jollekiin jonka kuvittelee olevan yhtä tyhmä kuin itse. Googlea käyttäessä ei tarvitse olla minkäänlaista ennakkotietoa asioista. Voi olla vaikka yhtä kouluttamaton kuten sinä.

28.11.2018 16:18:30
#126144 [+-] Piilota Suosittele

>>126108
Älä projisoi neitimäisyyttäsi minuun. Voimme sopia että se on ihan sinun oma juttusi.

Oho, löysit oikein vuodelta 2015 näkemyksiäsi vastaavan tapauksen. Kylläpä olet googletellut ahkerasti. Olisit samalla googletellut niitä pesuvehkeitä.

Mikä sun pointtisi on? Sekö että vain sinun näkemyksiäsi edustavan puolueen edustaja saa olla kommentoimassa asioita telkkarissa? Taidat olla vajakimpi kuin koskaan osasin kuvitella. Miksi et kaivaisi samalla myös niitä tapauksia kun YLEllä on ollut kommentoimassa Persu.

[ 11 viestiä | ]