Tervetulokomitea :3 Tervetulokomitea :3
Pelimiehen elkeet Pelimiehen elkeet
Paavo pornosieni Paavo pornosieni
reilukerho reilukerho
iidushka iidushka
;)) ;))
Globalismi ennustus Globalismi ennustus
tytypoliisit <3 tytypoliisit <3
voi koira minkä teit voi koira minkä teit
Ismo Ismo
Naksuja kaikille! Naksuja kaikille!
gay gay
Ranskalaiset niin vitun servattu Ranskalaiset niin vitun servattu
2deep4mi 2deep4mi
Jenkkien suurin sota-alus Jenkkien suurin sota-alus
tule tänne, tule tule tule tänne, tule tule
Alex Jones hylkää Trumpin Alex Jones hylkää Trumpin
Imhotep Imhotep
tämä auttaa ymmärrtämään niilo22 enemmän tämä auttaa ymmärrtämään niilo22 enemmän
kaikki kartat on väärässä kaikki kartat on väärässä
Blackadder maailmansodan melskeissä Blackadder maailmansodan melskeissä
Sairas suvakki Sairas suvakki
Siivouscombo Siivouscombo
niilo22 pyöräilemässä niilo22 pyöräilemässä
 869 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.15 MB, 1 tiedosto, 05.10.2018 14:16:11
[ + 26 - | ]
👑 Plussatuin 05.10.2018.

Thors

[18821] [Thors--Sausage,-la-11.7.2009.jpg] [0.15 MB] [640x969] [] []
Thors--Sausage,-la-11.7.2009.jpg

naurunappula

(681)  · 

astrid thors

(6)  · 

katainen

 · 

maahanmuutto

(77)  · 

hallitus

(110)
05.10.2018 16:45:55
#105731 [+-] Piilota Suosittele

Polttoaineena se käyttää vaan verorahoja. Niitä tippuu puusta joka kevät ja syksy, ei mitään hätää.

Paitsi suomalaisten turvallisuuteen ja terveyden-/vanhushuoltoon.

Olin tänään Mehiläisessä labrassa odottelemassa round2 -piikkipistelyyn ja kun nyt jostain syystä olen avautumismagneetti*, niin eläkkeelle hiljan päässyt n. 65-vuotias äijä siinä sitten kertomaan kuinka hän pelkäsi terveytensä puolesta eläkkeelle joutuessaan ja kuinka hänen pari vuotta aiemmin kuollut äitinsä joutui terveyskeskuksissa pompotelluksi ja hoitoa ei saanut. Ja Sipiläkin on ihan turha jätkä.




* Olin sitten missä vain ja oli kyseessä minkä tahansa ammattikunnan edustaja, niin minulle kyllä kerrotaan avioeroista, Sipilästä, valtion tilanteesta, rakkausasioista, seksiasioista aivan mistä vain - ja tuntemattomien toimesta.

06.10.2018 08:26:43
#105993 [+-] Piilota Suosittele

>>105731

Tämän takia käyn mahdollisimman vähän missään lääkärissä ja vastaavissa. Yritän pitää itseni niin hyvässä kunnossa kun omatoimisesti mahdollista. Sairauksia en ota vastaan. En tee liikkeitä, jotka vaarantavat terveyteni ja joutuisin malmin somalilääkärin puhutteluun. Ei. En. Viimeksi kun selkä meni sählypelissä masennuksen liikuntahoitona masennuksesta pääsemiseen. Liian vähän liikuntaa ja elämä pysähtyi ja siksi kaverit nappasivat mua hartijoista ja sitten mentiin. Selkä sanoi poks lihasten kohdilta ja niin malmin sairaalaan. Somalilääkäri totesi, että minä ei olla selkä rikki. Sinä valehtele. Siinä sitten kuuntelen sähgyn pohjalla tätä kun toinen lääkäri päätti testata. Otta kädestä kiinnni ja nosti vähäsen. AIIIIvan helvetillinen kipu tuli ja kyyneleet lensi silmistä kipunoiden kanssa. Lääkäri totesi, ei valehtele.

[ 5 viestiä | ]