Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 28.10.2017 05:52:16 Jäseniä 9 Vierailuja 896 Medioita 147

Me Emme Ole Unohtuneet

Ja Aatuhan ajatteli Ja Aatuhan ajatteli
for-god for-god
𝖇𝖊𝖍𝖊𝖒𝖔𝖙𝖍 𝖇𝖊𝖍𝖊𝖒𝖔𝖙𝖍
Hitler did nothing wrong Hitler did nothing wrong
Ylitse muiden! Ylitse muiden!
Apinalauman kesyttäjä Apinalauman kesyttäjä
Surullista Surullista
<<3333<333333<3<33<<3 ihana nainen * infini <<3333<333333<3<33<<3 ihana nainen * infini
Sieg Howl Sieg Howl
Opetushallitus tekee hyvää työtä Opetushallitus tekee hyvää työtä
Darra-asteikko Darra-asteikko
Koska Hitler Koska Hitler
Swastika Swastika
Stop! Stop!
Dumbo kostaa Dumbo kostaa
Salaliitto 20/7 Salaliitto 20/7
Kuunatsi Kuunatsi
valekausti valekausti
Men in Black Men in Black
captain stop the global cancer captain stop the global cancer
Anders Anders
Ensimmäinen kielioppinatsi Ensimmäinen kielioppinatsi
Arjalaisten ja juutalaisten sotilaiden ero Arjalaisten ja juutalaisten sotilaiden ero
Kirjoja Kirjoja
 923 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.95 MB, 1 tiedosto
07.02.2021 22:43:19
[ + 11 - | ]

Pekka Siitoin tribute

[51622] [pekka-siitoin.mp4] [4.95 MB] [640x276] [] []

pekka

(39)  · 

siitoin

(15)  · 

valtakunnanjohtaja

 · 

pekka siitoin

(35)
08.02.2021 04:39:56
#437074 [+-] Piilota Suosittele

>>437048 Se järkkäsi kesäleirejä joskus kasarilla nuorisolle, ja kyllä täytyy sanoa että sinne osallistuneilla kavereilla oli menosta huumori kaukana. Vielä hullumpina palasi kaikki. Tosin ne oli kaikki niin umpihulluja jo lähteissään, että vain läheiset olisivat voineet mitenkään huomata sitä eroa. Omista sen juttuihin osallistuneista tutuista ei ole hengissä kuin sellaisia, jotka ovat olleet täysiä spurguja viimeiset pari vuosikymmentä.

08.02.2021 04:52:58
#437079 [+-] Piilota Suosittele

>>437074
Kaveri kerto kaverinsa jutelleensa Siitoimen pojan kanssa, sen joka oli sillä laivamatkallakin mukana, ja sano sen vihaavan isäänsä. Meinas, että se aivopesi niitä jo pennuista lähtien omaan harhaseen maailmaansa. Siinä keskustelussa oli huumori ollu kaukana siis sen kaveri kaverin ja Siitoimen pojan kans. Eikä mikkään ihme. Ehkä Valtakunnanjohtaja sittenkin usko ihan vilipittömästi omaan touhuunsa ja sitä myöten sai kerättyä muita mielisairaita kavereikseen. Surullistahan semmonen on, mutta silti väitän helevetin hauskoiksi filimeiksi niitä Pekan julistuksia.

Sillon vielä ku sen omat sivut oli pystyssä niin siellä se hailas autokolarissa kuolleen poikansa haudalla ja muutamissa puristeli espanjalaisten huorien tissejä. Olipa ykskin kuva jostakin "uusnatsien suuresta marssista", ties minkä sivukadun kulumasta, jossa oli kolome tyyppiä. Yks niistä kuluki eellä, sitten oli lipunkantaja ja oliko se kolomas sitte jo niin häppeissään koko jutusta, että kuluki leuka rinnassa.

10.03.2021 03:15:00
#446165 [+1] Piilota Suosittele

Pekka on minun musikaalinen muusani! Nauravat natsit inspiroi minua tekemään oman levyni: "Nummela". Kiitos Pekka!

[ 7 viestiä | ]