Perustaja 7evill

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 08.07.2018 13:00:17 Jäseniä 15 Vierailuja 2 769 Medioita 556

Plussatuinpien medioiden tarkoitus on kerätä nimenomaan tämän saavutuksen saaneet mediat, koska katsotuin media-arvonimellä ei ole mitään merkitystä.
Tänne siis kaikki eniten blussaa saaneet turaukset.

Roosa nauha Roosa nauha
Sipilä on gay Sipilä on gay
kaikki kiekkofanit kaikki kiekkofanit
Vitun juutalaiset Vitun juutalaiset
Näinhän se menee vaikka ne kuplassa elelevät väittääkin muuta. Näinhän se menee vaikka ne kuplassa elelevät väittääkin muuta.
Kisutyyny Kisutyyny
Mielenosoitus Pertinlaaksossa osa III Mielenosoitus Pertinlaaksossa osa III
Hyvää juhannusta. Hyvää juhannusta.
Lol Lol
perseenlämmitin perseenlämmitin
Rauhan uskonto kommentoi Iltasanomissa Rauhan uskonto kommentoi Iltasanomissa
Lauantai-iltapäivään herää joukko uljaita taistelijoita Lauantai-iltapäivään herää joukko uljaita taistelijoita
Hipsteri ja käsityömämmi Hipsteri ja käsityömämmi
Varas. Varas.
Naurunappula Fingerporissa Naurunappula Fingerporissa
suviseurat suviseurat
Synnytys. Synnytys.
Hyvä nimi Hyvä nimi
Unelmien mies. Unelmien mies.
Joulukalenteri 2019 Luukku 6 Joulukalenteri 2019 Luukku 6
Sipilä Sipilä
Slayjer Slayjer
Hula-koiran heimotanssi Hula-koiran heimotanssi
Monni menee jälkiliukkaille Monni menee jälkiliukkaille
 836 näyttökertaa, 3 viestiä, 3.48 MB, 1 tiedosto
16.06.2018 23:26:36
[ + 11 - | ]
👑 Plussatuin 16.06.2018.

Mökkisarjakuva kesä 2018

[13543] [tiedosto.jpg] [3.48 MB] [3120x4160] [] []
tiedosto.jpg

sarjakuva

(516)  · 

kombo

(11)
18.06.2018 16:04:11
#66735 [+-] Piilota Suosittele

Implisiittinen todellisuutemme kuoriutuu meemijumalan eklipsissä, ja tunnemme taas jokaisen vitsin uutena ja originaalina. Kollektiivinen globaali huutonauru vie valtaväestöltä järjen, kuulon ja näön. Kirjaimellisesti jokaisen ihmisen nauraessa viimeistä, verikyynelistä huutistaan meemijumalan viimeinen askendaatio sulkee meidät aika-avaruuskierteeseen josta aiheutuvalla kosmisen mittakaavan voimatulolla universumimme säännöt kirjoitetaan uusiksi ja kaikki kansat fermin paradoksin tuolla puolen kokevat välittömästi kohtalomme, jotta meemijumalan kyltymätön jano sammuu. Lopuksi kaikki tämä tähtitieteellinen repeily kurotaan takaisin kokonaiseksi, maailman lait palaavat normaaleiksi ja ihmiset sekä muut olennot korjaantuvat taas terveiksi.

Meemijumalan adventti on koittava taas.

[ 3 viestiä | ]