Aiheina ulina/nälvintä ilman mitään pyrkimystä parantaa nk. ongelmaa, kunhan heitetään kakkia puusta toiseen. :> Kuvissa seikkailee politiikka, etnisyys, sukupuoli, seksuaalisuus jne. Ehkä hitunen shitposteja, mutta ensisijaisesti turhaa mussutusta.
tämä e-girl skene on aika jännä ilmiö 12 triljoonaa tissiä ilmaiseksi ei paranna sielua kalvavaa yksinäisyyttä keinotekoinen vähän-niinkuin-kaveruus, vähän-niinkuin-välittäminen, kuitenkin rahaa eikä sitä oikeaa ihmisyyden taakkaa vastaan jattuna yhdessä muiden yksinäisten kanssa
myyn kuvia ja videoita majavastani, ei oo huoraamista. myyn itseeni irstaille sedille mut se on sokerideittaamista, ei huoraamista. aika joustava käsitys. en sit itsekkään oo muute työtön juoppo vaan höpsö humputtelija millä ei oo kiire mihkään. joten vittuilu loppuu.
[
5 viestiä
|
]
⭰
Epäluotettavuus on huomattu
Lauramme
GIBS
gay
Virgin voting
minecraft
Iida Palosaari
Aina
RASMUS
Asiaa
Tutkiminen on rasismi
navy hamster
Tänään illalla.
Tilastoja
Terroristi iskut Japanissa Vs Saksassa
totuus sattuu...
Pakolaiset presidenttejä öyh möyh
Paita
Vihreät.
Jembounteroiden mediat
Demariäänestejä, kun Sanna Marin kertoo mitä huulipunaa käyttää