Mitä tässä pitää tietää? o,o Miten rahalla kannustetaan runkkausta lieksassa? Ja eikö Fatim ole ajatellut asiaa niin, että runkkari on aina parempi kuin raiskari, ja että raiskari voi tarpeeksi suurella rahamäärällä kannustettuna muuttua runkkariksi.. Tyhmä inee..
>>596493 En juurikaan tiedä purrasta, mutta fatima on vihreänä sanonut että ainut syy asua metsässä on insesti ja vaimon hakkaus, niin purralta varmaan löytyy twiittejä missä kuolaa mustan munan perään ja haluaa vitusti neekereitä suomeen?
>>596810 Meh.. ei taida olla sen ajan arvosta.. ja vähän motivaatio vähissä muutenkaan seuraamaan yhtään ylimäärästä moisten idioottien toimintaa.. ehkä joskus sitten..
>>596818 mjoo mutta saan täältä enemmän kuin tarpeeksi kosketusta idiotismiin.. en kuitenkaan ole ajatellut tehdä myötähäpeästä elämän tarkoitusta.. :D
>>596821 Äläs ny vielä hättäile. Se on jokseenkin kaksterästä miekkaa ku näkee kuinka sekaisin toiset on. Sitten ku tajuaa, että ne on päättävissä elimissä niin..
>>596823 jjjjep.. siksipä, poissa silmistä, poissa mielestä.. pessimistisesti uskon etten asialle kuitenkaan mitään voi, niin parempi olla ajattelematta asiaa jos suinkin mahdollista.. :D
[
16 viestiä
|
]
⭰
Creepy Joe Biden Sniff a Girl and Like It!
Juutalaiset tekee gojimeista homoja
Vegan activists
OG discoläpsyttelijä
Ei sen vaikeampaa
Vihreiden typeryys.
Mestari
Pelleilyä Helsingissä
Äärioikeisto on pahin..
Osmo prkle..
Syökää paska rokotteenne
Vasurihomo raskaana
rankka viikko
Näistä kuoriutui julkisia fasisteja.
Jospa Nordinin fanittajat lopulta hahmottaisivat
Mikko ja bensa.
Fake News presidentti Dumpsterista
Yle propagandaa taas 21.
Aseveljiä aina ja ikuisesti! Suomi nousuun. Sieg Heil