oon pari kertaa meinannu sanoa kuinka jumankekka vaikuttaa musta joltain botilta joka uudelleensanoittaa twitteristä ja muualta netistä lukemaansa ja toistaa sen tänne ilman mitään omaperäisyyttä
e. hetkinen ei muuten tainnut yhessä vaiheessa hoitaa edes uudelleensanoitusta
>>554642 Harva jos yksikään muistaa synnytyslaitokselta oliko kuinka ruma tai edes kuinka rumia muut olivat. Mistä tuo kysymyksesi kumpuaa? Oletko kenties ollut laitoshoidossa enemmänkin ja tunnetko vieläkin olevasi ruma lapsi?
>>554670 Muistan ku kakarana paikalliset sellutehtaan työntekijät yllytti luokan poikia: "Tapelkaa niin saatte tupakkaa". Mutta sinänsä persut ei oo oikeistolaisia ainakaan sen minkä lie ilta-paskan analyysin mukaan vaan keskellä kaaviota vasemmisto-oikeisto-liberaali-konservatiivi. Tai no pikkusen koservatiivisuuteen taipuvaisia. Ja sillon sotien aikana juniorit kierti myymässä ties mitä pikkusämppää sotilaille niin lepohetkeä viettävät sotilaat mainosti niille, että tuolla radan varressa on pari junavaunullista saksalaisia sotilaita, että käykää kysymässä niiltä. Kakarat tietenki töpinöissään juoksi paikalle ja kiskas oven auki, että saisivat myytyä niille pullaa tai jotain. Ne vaunut oli täynnä kuolleita sakemanneja. Loppu lyhyeen se markkinahenkisyys penikoilta.
[
8 viestiä
|
]
⭰
Äärioikeisto ja muutama kuva.
Elot ja femmat
Meemi
Patsas ja Sannalehti.
Biden servaa Trumpetin
rankka viikko
demari
Persu matu suvakki
ryppyreijän_ritarin homostelut
Make America Sane Again
Rasmuslaisten logiikka
Hallitustunnustelut aloitettu
Joko Media tai Sanna valehteli.
Keskusta 2.
Kjäh kjäh 😁
Huumeet ei ole hyväksi.
Putinin trollien palkka laskenut taas.
Politiikka
Jotain rajaa!
Nousi 0,70€, että no joo..
Hyvää työtä Jutku. Saat tästä palkkioks kultaisen tähden