Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 14 Vierailuja 3 827 Medioita 826

Kaikki politiikkaan liittyvä

Jotain outoa.. Jotain outoa..
Pääministeri instituutio Pääministeri instituutio
Orpo Orpo
Faktaa. Faktaa.
Kulttilaiset sevattu Kulttilaiset sevattu
Käsi ylös jos yllättyi Käsi ylös jos yllättyi
Korruptio ei ole Korruptio ei ole
Hei hei Suomi. Kiitos hallitus. Hei hei Suomi. Kiitos hallitus.
kaikkien aikojen suomalaisten rahojen ryöstö Marinin johdolla kaikkien aikojen suomalaisten rahojen ryöstö Marinin johdolla
Jotain rajaa! Jotain rajaa!
Parempia ihmisiä Parempia ihmisiä
Abortti on lapsen uhraamista Molochille ja saatanalle! Abortti on lapsen uhraamista Molochille ja saatanalle!
Vihervassarit tappelee :D Vihervassarit tappelee :D
Yle propagandaa 37. Yle propagandaa 37.
Hallitustunnustelut aloitettu Hallitustunnustelut aloitettu
Emma Emma
Sannan arvopohjat. Sannan arvopohjat.
Ystävien kanssa halailu Ystävien kanssa halailu
Vihreä siirtymä. Vihreä siirtymä.
Kiusallinen totuus Kiusallinen totuus
Jordan Klepper - Takes On the Million MAGA March Jordan Klepper - Takes On the Million MAGA March
"Kulttuurimarxismi" "Kulttuurimarxismi"
tissit tissit
HALLLLLEEEELUJA HALLLLLEEEELUJA
 516 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto
22.10.2021 09:25:58
[ + 2 | ]

Olet murhaaja

[57666] [tiedosto.jpg] [0.04 MB] [601x367] [] []
tiedosto.jpg

liha

(79)  · 

maito

(66)  · 

vegaani

(62)
22.10.2021 09:54:18
#509626 [+5] Piilota Suosittele

Vegaanit on pahempia murhaajia kun ensin vaan kylmän rauhallisesti repivät juurekset ja muut kasvit maasta ja puista. Eli jättävät vähemmän ruokaa muille eläimille ja jättävät puut ja pusikot kitumaan pystyyn. Eihän lehmiltäkään revitä jalkaa irti, ja jätetä sitä kitumaan kuoliaaksi.

22.10.2021 10:00:00
#509629 [+1] Piilota Suosittele

Maitoa en käytä, mutta maitotuotteita kyllä. Lihaa menee noin kahdella aterialla viikossa, ihan terveydellisistä syistä. Muutoin voisin vetää vaikka joka päivä, on se niin hyvää. Kanamunat on mainioita, niistä voi tehdä vaikka munavoita.

22.10.2021 13:33:02
#509677 [+-] Piilota Suosittele

>>509629
Pieni liraus maitoo on jees tummassa kahvissa. Muutenkin ruoanlaitossa menee joskus plus kananmunia menee varmaa aina kun leipoo. Tietysti munat varsinkin aamiaisella on 5/5 jossain leivän välissä paistettuna tai keitettynä. Ja liha nyt vaan on helvetin helppo antamaan makua ja pitämään nälkää poissa. Joskus tulee vahingossa vege päiviä mutta tarkoituksellista se ei ole.

23.10.2021 11:51:52
#510002 [+1] Piilota Suosittele

Perhana. Söin aamiaiseksi 2 siivua pekonia, paistetun munan, sämpylän jonka päällä oli juustoa ja metukkaa, ja kruunasin kauheuden banaanijugurtilla. Olen massamurhaaja saatana!

[ 7 viestiä | ]