Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 14 Vierailuja 3 814 Medioita 826

Kaikki politiikkaan liittyvä

Oops.. Oops..
Näistä kuoriutui julkisia fasisteja. Näistä kuoriutui julkisia fasisteja.
Muistutus vasemmiston moraalista 😁 Muistutus vasemmiston moraalista 😁
Haha. Stalinin Woke-kulttuuri meni ihan plörinäks Haha. Stalinin Woke-kulttuuri meni ihan plörinäks
Junkkari väläyttelee.. Junkkari väläyttelee..
Sanaa anteroille. Sanaa anteroille.
Jauhotus Jauhotus
Kyllä trumputtaja vaan on paras Kyllä trumputtaja vaan on paras
Kommarit 🤦‍♂️ Kommarit 🤦‍♂️
Voi vittu ku ei mikään mee kohtuuvvella Voi vittu ku ei mikään mee kohtuuvvella
Uuninpankkopoika Uuninpankkopoika
Virheä logiikka Virheä logiikka
Hallitus. Hallitus.
Linkola kertoo totuuden vihreistä Linkola kertoo totuuden vihreistä
Miksi te kaikki miehet hakkaatte naisia? Miksi te kaikki miehet hakkaatte naisia?
Vihreää itkua. Vihreää itkua.
Valta kuuluu kansalle Valta kuuluu kansalle
Ylen alennustila osa 2 Ylen alennustila osa 2
Ilmasto ja eu. Ilmasto ja eu.
Pasilassa ärtymystä havaittavissa Pasilassa ärtymystä havaittavissa
SDP SDP
Marx Marx
Tynkkysen tuomio.. Tynkkysen tuomio..
Verotusta lisää.. Verotusta lisää..
 530 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.22 MB, 1 tiedosto
13.10.2021 03:45:29
[ + 5 - | ]

likka kivi taas aivopieree 🤦‍♂️

[57374] [20211013_034454.jpg] [0.22 MB] [1080x1230] [] []
20211013_034454.jpg

iikka kivi

(24)
13.10.2021 04:21:22
#507558 [+9] Piilota Suosittele

Iikalla prosentit ja promillet sekaisin.
Sehän vain parantaa ilmastoa kun otetaan lämpimistä maista tänne kylmään pohjolaan lisää asukkeja joiden hiilijalanjälki vähintäänkin 1,5 kertaistuu tänne muuttamisen seurauksena.
Toisaalta ymmärrän että iikka haluaa lämpimämmän ilmaston vihaamaansa suomeen jotta kannabis kasvaisi paremmin, mutta ei iikka mitään pilveä tarvitse lisää vaan lääkityksen ja psyk.osastohoidon näin alkuun, sitten kun ne psykoosit alkaa haihtumaan sieltä päästä niin voidaan arvioida onko iikasta itsenäiseen elämään lääkityksen varassa ja olisiko iikasta vielä oikeisiin töihin menijäksi.

13.10.2021 18:02:19
#507645 [+5] Piilota Suosittele

Tässä unohdetaan se tärkein asia eli se, että Kivi on ihan helvetin huono stand-uppaaja.

Niitä pössy- ja paskavitsejä kukaan muu halua kuulla kuin cityvihreät pössyhemmot. Ai niin, tulee sieltä vasemmistovouhkaustakin. Eivät ne mitään vitsejä ole eikä kansaa kiinnosta, paitsi jälleen cityvihreitä.

Ja kyllä, olen kuullut tuota pössymyssyä jo ennen kuin hänestä tuli omasta mielestään iso ja merkittävä vasemmistokiho ja vouhkapää. Hän oli huono jo silloin. Seuraavaa kaveria odotti estradille tosi nopeasti. Olen kuullut tuota pössymyssyä myös hänen muututtuaan vouhkapääksi ja se oli jo todella huonoa settiä.

Ai että kun lavalle tuli Patrosta, Viljaa ja mitähän niitä muita olikaan... muuttui meininkikin paremmaksi. Unohtamatta ehkä kahta Suomen parhainta stand-uppaajaa, joilla taustat ovat ulkomailla eli Fathi Ahmedia ja Zaania. Toinen näistä on muuten Suomessa syntynyt ja toinen ei.

13.10.2021 22:10:21
#507714 [+-] Piilota Suosittele

En jaksa nyt tarkistaa mistään, mutta jenkkilässä valkonen poliisi tappaa joku 15 kertaa harvemmin mustan kuin musta poliisi. Eli nyt sitten vaan valkoset poliisit neekereitä ampumaan? #FuckBLM

14.10.2021 06:48:42
#507816 [+-] Piilota Suosittele

Ahhahaa - Likka myöntää mutiaisten moninkertaistavan haitta-aineiden päästöt. Lähinnä siis tietenki hiilidioksidin suhteen.

[ 9 viestiä | ]