Rekisteröitynyt 20.10.2017 23:51:13
Nähty 603 päivää sitten
Sukupuoli Mies
Viestejä 26 678
Tageja annettu 799
Vierailuja 56 193
Medioita 344
Medioiden näyttökerrat 371 403
Plussia 10 306
Saavutuksia 64
+1      
Mulla oli kerran loistava liikunnan opettaja. Mie muistan kerrwnki ku se meni sieniä kattomaa urheilukentänlaidalle nottta myö pästii savulle.

Mutta ristus notta jos savu kesti yli 15 minsaa nii tuli kauhia sanominen.

Mieki juoksi kerran 4 kertaa kentän päätyystä päähä. Ja ku kotia pääsin nii oli rauhan yervehys laatikosa. Siitähä se pahuus vasta alako. Rupiappa ite kitkemää 15 kilsaa penkkiä josta et erota, notta onko tuo ny porkkanaa vai retiisiä. Sitte tuli napuri isäntä bussilla ja sano notta ny lähetää helsinkii. En minä halunnu. Mnä koiti välttää sitä, mutta
Hotel Arthur oli aika hyvä. Sitte tuli se Harkimo. Ei ollu hyvä siinä tolppatalossa. Tuli huono tiima.

Ja lopulta kaikki oli lypsykarjaa ja Espanjan pääsy Campionen lppuottluun vuonna 2004. Tai saatto olla vuonna 2000.

Sittemmin päätyin pesemää pyykkiä semmosen vetyperoksidiblondin kattoessa viersä.

Se ihmetteli notta mistä tuo musta savu nousee? Mie kyshyin notta tarkotakko rautaruukkia vai minun makkaranuotiota jossa käryää autonrenkaita? Notta siitä tuliki mieleeni. Minulla on tuota amalgaamia perstaskut täynnä. Mutta eihä sitä kukaa kaipaa. Nykyää käytetää kuitenki morfiinia.

Mutta kuka helvetti päätti että kiisseli käyttönen V6 on syntiä?
06.02.2026 06:32:00
#736764 [+-] Piilota Suosittele

>>736762 On myönnetävä notta V6 on kunnollista. Siitä kuuluu semmonen ärinä ettei voi sekottaa rivi nelosee. Sitte ku orava karjuu puistosa ku se käynnistää, niin siinä on vaikia väitellä itikan kans.

[ 9 viestiä | ]