Rekisteröitynyt 19.10.2017 03:59:47
Nähty 322 päivää sitten
Sukupuoli Mies
Viestejä 2 341
Tageja annettu 4 696
Vierailuja 5 771
Medioita 1 032
Medioiden näyttökerrat 592 827
Plussia 5 795
Saavutuksia 31
+25 def, 50% damage taken returned +25 def, 50% damage taken returned
Homestuckin menneisyys Homestuckin menneisyys
Uus Ankronikka on ihan jees Uus Ankronikka on ihan jees
Neropatin myöhemmät elämänvaiheet Neropatin myöhemmät elämänvaiheet
Postauksesi oli erittäin huono Postauksesi oli erittäin huono
Aegeanmeren gondola Aegeanmeren gondola
Tyhmä samuraisoturi! Tyhmä samuraisoturi!
Peli oli töötätty alusta lähtien Peli oli töötätty alusta lähtien
virgin vessakäynti vs The Chad Earthquake virgin vessakäynti vs The Chad Earthquake
Räjähti Räjähti
Shakkisimulaatio Shakkisimulaatio
Ilme tallennettu'd Ilme tallennettu'd
Huomenta kansalle Huomenta kansalle
Ylänkö drift Ylänkö drift
Alkoi kiinnostamaan Alkoi kiinnostamaan
Lemmikki Lemmikki
Jos koomikko on tylsä, kandee vittuilla sille Jos koomikko on tylsä, kandee vittuilla sille
HÖYYRRMMMMMMMMM HÖYYRRMMMMMMMMM
Popeda hyväksyi diversiteetin Popeda hyväksyi diversiteetin
Infinity War pt2 spoilereita Infinity War pt2 spoilereita
Kahvin rasterinen hurma Kahvin rasterinen hurma
SELITTÄKÄÄ SELITTÄKÄÄ
Leveä lore Leveä lore
Pyy pivossa Pyy pivossa
 1 168 näyttökertaa, 5 viestiä, 2.78 MB, 1 tiedosto
09.10.2018 20:04:15
[ + 6 - | ]

Hitaasti hyvä tulee

[18996] [good.gif] [2.78 MB] [1250x766] [] []
good.gif

gif

(473)  · 

animaatio

(65)  · 

growth

 · 

esinahka

(17)  · 

wtf

(79)  · 

gloryhole

12.10.2018 01:02:43
#108031 [+-] Piilota Suosittele

107889

Tämä oli juurikin sellainen järkytys-projektio mitä yksinkertaista ja surkeaa elämää todistava rajakkikatkero voisi suoltaa :DDD

Ei ole minun syyni että olet omassa nuoruudessasikin ollut yhteisön arvostamattominta pohjasakkaa enkä ainakaan itse tule kärsimään vanhemmalla iällä mistään kehitysvammaisiin verrattavien pseudoälyköiden kollektiivisesta paremmuuspsykoosista kuten sinä. Mitä työ- ja seksielämään tulee, uskon pääseväni pelkästään omalla kädellä sinuun verrattaessa parempaan suoritukseen kummassakin. Ymmärrän totaalisesti jos paska elämäsi ahdistaa välillä, mutta ei sitä mikään vertaistukiryhmä enää voi pelastaa.

Sano muuten jos tulee liian monta sanaa peräkkäin, voin vähentää tekstiä jos et kykene käsittelemään niin montaa kirjainta yhtaikaisesti. :DD

12.10.2018 21:04:02
#108312 [+-] Piilota Suosittele

108060

Köpsä ukko uot. Ihka aitoon vertaistukeen kannattaa hakeutua jos oot ittes semmoseen jamaan saanu että villin lännen tason huumorikuvasivustolta pittää se lohtu hakia. Minnuu huvittaa ajatus siitä miten oman aikakautesi aivottomimpien aatoksien mukainen olet. Ja vielä tänä päivänä! Kuten esim tuo mieltäkääntävä pelkosi homoseksin valheeksi perustelluista vaaroista :D luulis perusjantterin yleensä luottavan tieteeseen. Tällä väittämällä väitänkin että olet perustellusti perusjantteria "alemmalla tasolla". En taas sitten tiedä parisuhde-elämästäsi mitään, mutta jos luolaston kulutukses on mikään indikaattori niin ei hyvä heilu. Parempi alentaa jo olemattomia standardeja jo tässä vaiheessa vielä kun mulukussa veri pihisee.

Syy, miksi jaan kaikkea sairasta kansalle on juuri sinunlaiset ikineitsyet. En tiedä miten itse sivustomme koet, mutta omasta mielestäni luolasto on mitä loistavin paikka jakaa kirjaimellisesti mitä tahansa Suomen lakien puitteissa olevaa paskaa. Kirjaimellista paskaa. Mikään sisältösääntö ei estä minua häiriköim.. anteeksi, parantamasta katselunautintoasi milloin milläkin mindrapella. Minua huvittaa loputtomasti ajatus ihmisestä joka ei osaa käsitellä jotain homoilua järkyttävämpää materiaalia. Ajatus ali-ihmisestä... ja tässä tapauksessa sinusta.

Luulisi jopa sinunkin käsittävän asiain kulun. Mikään mukanokkela kommenttisi tai X:nnes hukkaan heitetty suvakkikorttisi ei tule koskaan tyrehdyttämään paskavirtauksia. Talk shit, get hit, niin sanotusti. Ei sillä että aikoisin lopettaa omaa toimintaani jos en saisikaan välttämättä reaktioita. Jotkut käyttäjät täällä ihan aidosti nauttii samalla tavoin häiriintyneestä sisällöstä kuin minäkin (huomaa plussat ja katsomiset!). Ei tässä ole mitään henkilökohtaista loppupeleissä, mutta tunnut työntävän kullisi nastalaatikkoon joka kerta kun näet jotain joka ei silmääsi miellytä.

tl;dr elä tupise

13.10.2018 20:22:09
#108808 [+-] Piilota Suosittele

108609 Elä valehtele että oisit vaivautunu lukemaan. Johan miä sanoin että sano jos tulee enemmän tekstiä kuin valkoneekerin aivosi voi käsitellä

[ 5 viestiä | ]