Rekisteröitynyt 23.08.2019 23:46:37
Nähty 7 päivää sitten
Sukupuoli Muu
Viestejä 28 972
Tageja annettu 4 977
Vierailuja 53 638
Medioita 1 995
Medioiden näyttökerrat 1 575 784
Plussia 13 419
Saavutuksia 109
+0      
Espanja kieltäytyy kuuntelemasta omia turvallisuusjoukkojaan ja lupaa laillistaa 500 000 laitonta siirtolaista Euroopan riesaksi -> 60 tuhatta mullahistia saapuu Espanjan alueelle eikä Espanjan hallitus tajua vittuakaan mitä tapahtui. Muut EU maat panikoivat ja varautuvat Espanjan kautta tuleviin oikeasti ja käytännössä laittomiin raiskaajamullahistisiirtolaisiin sukupuoli- ja ikäjakaumaltaan 20-35 vuotiaisiin "miespuolisiin" allahistiterroristeihin. Espanjan ratkaisu on suuttua kaikille niille jotka säikähtivät tapausta ja kiukuttelee jatkossa.

Ei olis varmaan pahitteeksi erottaa Espanja EU:sta ja Schengenistä sanotaanko vaikka 10-20 vuodeksi. Katotaan mikä on mielipide sen jälkeen, että vieläkö halutaan pukata satoja tuhansia teroja euroopan puolelle. Vittu saatana, tätä ei edes Serranon Perhe Ylellä pelasta.

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000012194154.html
10.08.2026 07:16:01
#765351 [+-] Piilota Suosittele

Niillä neekereilläkin olis 4000 parempaa lämmintä paikkaa jäädä asuun ja hakee turvapaikkaa, mut ne tulee tänne jossa on 2viikon kesä, pimeetä ja kylmää kertoo kyllä jotain niiden päättäväysyydestä saada kelagoldia.
Keimo lähtee kohta rajalle vapaaehtosena ampuu noita mulatteja, puolustaan mun sossutukia.
Jos niillä olis aikomus tehdä töitä nii ne varmaa jäis johki keskieurooppaan jossa olis paremmat mahdollisuudet.
Ehkä pitäs laittaa kamppanjia jossa kerrottas noille rättipäänekruille kuinka suomessa maailman top3 verotus jopa työttömyystuesta, ku eihän ne osaa laskee nii ne varmaa hylkäis ajatuksen. Venäjällä sensijaan ei veroteta juuri ollenkaan, ja monet suomalaiset yrittää sinne rajan yli yön pimeydessä, mutta yleensä jäävät kiinni joten menkää suoraa venäjälle.

[ 1 viestiä | ]