Uhrilampaat on kyllä heittämällä tylsin ja paskin leffa (0,5/5) tänä vuonna mitä olen katsonut, kilpailee paskemmuudessa Smile 1:n (-1/5) ja American Beauty:n (2,5/5) (eilen katsoin) kanssa, ja olen pyrkinyt tänä vuonna katsomaan leffan päivässä, eli käytännössä joka kolmas päivä.
Vittu mitä tylsää paskaa kun odotat jotain syvällistä kuten Beautiful Mind (4,5/5) >=(
Jopa viileä, ei siis edes kovin kylmä A. Le Coq on kyllä aivan selvästi parempaa kuin Coopin bulkkipaska. Ostin sitä muutaman purkin ettei tarvii odotella ku kaljat viilenee pakkasessa 2h20min.
Säästän kuitenkin yli 150€ kuukaudessa kuin jos joisin Coopin sijaan jatkuvasti A. Le kyrpää.
Seta-Miähen hermot mahtaa olla rautaa kun otetaan tän sivun viive huomioon, noh, Senilix-Mies käy nyt muutenkin jo kuudenkympin kynnyksellä nopeudella mikä ikään kuuluu.
Miksi Core on ns. paha ja Arm hyvä kun Core käyttää yhtä monistettua sielua kaikissa yksiköissään, Arm taasen jokaisessa yksilöllistä. Coren yksikkö tai rakennus ei siis menetä sielua vaan vähentää yhdeltä sielulta hyvin vähän, siinä missä Arm tapattaa sieluja jokaisella rakennuksen tai yksikön häviöllä.
Asfalttineekerit väsää valokuitua tänne, ne oli kai heinäkuun ja osan tätäkin kuuta lomilla, mutta nyt taas kauhea meteli.
100€/kk ja ilmainen asennus, mutta otin juuri vuosi sitten 2 vuoden sopimuksen 1000 megaseen 5G:hen joka on alkanut pätkimään keväästä lähtien, ja siitä lähetettiin kaikille asiakkaille viesti johon piti vastata PÄTKII jos pätkii, ja vastasin PÄTKII SAATANA kun pätkii niin soittivat kerran hälärin. Mitä ne sille voi edes käytännössä tehdä?
Vuoden päästä tän sopparin jälkeen valokuidun asennus on sitten varmaan jo 5 000€, se olisi ihan näppärä koska PÄTKII!!! muukin kuin muisti.