yeees yeees
Kissakuvia Kissakuvia
Huoraa turpaa Huoraa turpaa
Kumpi tuli ensin? Kumpi tuli ensin?
;__; ;__;
Ei päätä eikä häntää Ei päätä eikä häntää
False Positive - Last-Ditch (1/?) False Positive - Last-Ditch (1/?)
Kuukauden lastit Kuukauden lastit
Sonic pisoaarit Sonic pisoaarit
gay gay
10 vuotta venäjää 10 vuotta venäjää
Hattaransyöntikisa Hattaransyöntikisa
:D harmillista :D :D harmillista :D
nyt on moovsit nyt on moovsit
I'M NUCLEAAAAAR I'M NUCLEAAAAAR
rokodiili rokodiili
MAGA MAGA
Mitä ihmettä taas Mitä ihmettä taas
Would? Would?
Kun posti toimittaa tilaamasi telkkarin Kun posti toimittaa tilaamasi telkkarin
Ensin haistetaan ja sitten maistetaan :3 Ensin haistetaan ja sitten maistetaan :3
Anders Anders
Tykkääthän sinä minusta? Tykkääthän sinä minusta?
Ei ole Jumalan suunnitelma tämmöinen Ei ole Jumalan suunnitelma tämmöinen
 714 näyttökertaa, 8 viestiä, 4.33 MB, 1 tiedosto, 14.05.2018 16:35:02
[ + 2 | ]

Dappelu :3

[11914] [received_369432193567031.mp4] [4.33 MB] [352x288] [] []

14.05.2018 18:13:07
#56580 [+-] Piilota Suosittele

Onneksi en enää ole reiluun 15vuoteen asunut tommosen paskasakin naapurissa. Hämeenlinnan jukola (lempinimi kosovo) sahratie 3-5, 12-16h känni ääliöiden, sekakäyttäjien ja nistien huutoa ja mölyä joka päivä. Oli turvaton ja samaan aikaan turvallinen lähiö kun poliisit ajo lähiössä koko ajan rinkiä ja välillä lähes päivittäin kävivät haku tai ojennus keikalla naapurustossa.

15.05.2018 02:03:08
#56688 [+-] Piilota Suosittele

"Kyllä yks mies pihalle lähtee... Vaikka pienemmästäkin torpasta" Hienoja viisauksia. Yritti kuitenkin kun joskus kuullu muttei ymmärtäny miten sananlaskut toimii.

12.06.2020 03:34:30
#353443 [+-] Piilota Suosittele

Nii'in. Näin se lähtee homojutuista kiinnostuneilla perseen rassaajilla, mutta sitten tuleeki yht'äkkiä mieleen että ei se nyrkki kuulukkaan perseeseen vaan toisen leukaperään. Sitten ollaankin Ilta-Lehdyköiden kakkosuutisena, että känniset homppelit piti vähän esileikkiä, mutta eivät päässeet yhteisymmärrykseen siitä, että kumpi fistaa kumpaa. Sitten tuli raatoja ja viiden vuoden loma valtion kustantamana. Tuommoset ku näkee menevän johonki erämaakämppään niin ei muuta ku pölli oven eteen ja tuikkaa tuleen. Säästyy kaikkien aikaa ja vaivaa.

[ 8 viestiä | ]