Otettii sisäxilettä Otettii sisäxilettä
Tuli se leijonapatukkamainos mieleen Tuli se leijonapatukkamainos mieleen
Those Who Ride With Giants - Numinous [FA] Those Who Ride With Giants - Numinous [FA]
Tony Tiger Tony Tiger
hei ei me olla pölyä <:3 hei ei me olla pölyä <:3
Tucker Carlson Tucker Carlson
Vain pikku naarmu Vain pikku naarmu
Tämäm sopii tänne Tämäm sopii tänne
marttyyriainesta marttyyriainesta
puu villa pelto puu villa pelto
OMD - Tesla Girls OMD - Tesla Girls
Koulukiusattu liitty isikseen Koulukiusattu  liitty isikseen
Ajattelemisen aihetta. Ajattelemisen aihetta.
kissakoira kissakoira
<---- idea käytännössä <---- idea käytännössä
Mitä hemmettiä Chris!? Mitä hemmettiä Chris!?
Saukot Saukot
lämpimät ja kylmät päivät lämpimät ja kylmät päivät
gayjer gayjer
Patvinsuon hetkiä 3 Patvinsuon hetkiä 3
musiikki tyhjästä kulhosta musiikki tyhjästä kulhosta
Waifu not real Waifu not real
Ratkaisu Ruotsin ongelmiin. Ratkaisu Ruotsin ongelmiin.
colatölkki colatölkki
 563 näyttökertaa, 15 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 13.05.2026 10:45:33
[ + 5 - | ]

Ihana nainen

[88127] [aoyv2WA_700b.jpg] [0.07 MB] [700x1245] [] []
aoyv2WA_700b.jpg

14.05.2026 00:20:59
#753420 [+-] Piilota Suosittele

Ei. Pärstä ei näy ja rättien alla on varmaan helevetisti karvoja. Ja vaikka varjostus saattaa vaikuttaa varsinki oikean reiden väritykseen niin päädyn olettamaan, että pillu ja perse ovat mustempia ku neekerillä yön pimeydessä, kun ne hiipii @hapsi_ 'denin sängyn päädystä kohti ja yllättää kesken unien huutamalla ALLAHU AKBAR! Jonka jälkeen hapsu hädissään laukeaa kunnes valahtaa tajuttomana poreammeen pohjalle josta @sestämies ja @valupertti joutuvat sitä pidättelemään pinnan päällä ettei huku. Sitten tulee @nakuankka joka hellästi, mutta hieman miehekkäästi, läpsäisee hassua poskelle ja sanoo, että "tuosta ja tuosta, ootas otan täältä dildon" johon puolitajuissaan oleva hapsi vastaa "ei älä, älä dildoaaaaAAAAAHHHHH". Näin Jumala on minulle kertonut ja vaikka sitä moni epäileekin niin Jumala on tehnyt minut omaksi kuvakseen mikä kertoo enemmän Jumalasta kuin minusta. Röyh.

15.05.2026 01:56:45
#753570 [+-] Piilota Suosittele

>>753420
No enhän mä nyt kuvalle oikeasti runkkaa vaikka olisi millanen kroppa, netistä näkee ilmaista pornoa videoina lähes makuun kuin makuun, ei ehkä sun perverssiin makuun.

16.05.2026 01:24:08
#753842 [+-] Piilota Suosittele

>>753716
Minä sulle kaupalliset kiellot näytän.. eiku, en perkele näytäkkään. Muuten saat vielä ilma seksi mitä mä tarjoon fyffestä. Unoha kaikki mitä sannoin täsä. Senkin siitos ori.

16.05.2026 19:41:48
#754011 [+-] Piilota Suosittele

>>753842
Luuletko että maksan elokuvista mitä katson, yhtään mitään? Netissä on tuhansia ilmaisia suoratoistopalveluita ja torrent-sivustoja, kuka idiootti maksaa Only-fansistä tai varsinkaan pornosta?

17.05.2026 00:55:36
#754161 [+-] Piilota Suosittele

>>754110
Ei kukaan käytä enää DC++:ssaa tai muuta, sun pitää vain tietää osoitteet. Olet 70 luvun kasvatteja, joten ymmärrän hämmästyksesi.

17.05.2026 03:31:29
#754204 [+-] Piilota Suosittele

>>754161
Tuo naapurin Ritva on joskus sanonut, että sillä on niin näppärä veljenpojan tytön sisko, että se pystyy maksamaan laskuja tietokoneen kautta. Ei se osaa eikä ehdi kertoa mulle aina kun kysyn, että mikä se semmoinen tietokone oikein on. Mehän mennään samalla invataksilla kaupan pankkiin jo heti seitsemältä vaikka pankki aukeaa vasta kahdeksalta. Siellä me ollaan sitten kuuteen illalla ja puhutaan yleensä odottamisen hitaudesta. Tässä iässä alkaa kaikki nopea pelottaa. Kerrankin näin juoksevan oravan niin karmaisi sen verran kovasti syrämmen pualesta notta soitin sitten yöradioon ja kysyin että eikö oravia huimaa niin kovassa vauhdissa? Meni tuosta puusta tuohon hirmuisen nopeasti, että mitä se tämä tämmöinen tarkoittaa? Ja että joskus muurahaisetkin ovat päällekkäin. Siellä!

[ 15 viestiä | ]