mustekala mustekala
Kanaffile spydöriä Kanaffile spydöriä
Pyöräily Pyöräily
Digimummo ryypyllä Digimummo ryypyllä
sinpuka sinpuka
Poliisi Poliisi
Miksi valtamedia ei puhu näisyäkään Miksi valtamedia ei puhu näisyäkään
Börheä kasa Börheä kasa
D-DÄDI D-DÄDI
Kass Mura jäi räästässe kiini Kass Mura jäi räästässe kiini
Nalle ja duckface Nalle ja duckface
Autopalvelu Hagert Autopalvelu Hagert
Kursk Kursk
Gatto tiukassa paikassa Gatto tiukassa paikassa
Tätä ei saanut lähettää tiktokkiin😆. Kantttihousut vois kanssa Tätä ei saanut lähettää tiktokkiin😆. Kantttihousut vois kanssa
Iltapalaa saatana Iltapalaa saatana
Venäläiset häät Venäläiset häät
Ilmeesi kun... Ilmeesi kun...
Milf Milf
Brittipoliisien tyylinäyte Brittipoliisien tyylinäyte
Kehitys kehittyy Kehitys kehittyy
Pupu kuvauksessa Pupu kuvauksessa
Matkalla Kurskiin Matkalla Kurskiin
Sieg HEIL Sieg HEIL
 798 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.15 MB, 1 tiedosto, 15.12.2020 10:19:02
[ + 5 - | ]

Vihreä arvopohja

[50407] [Eo3TIJ-XcAAbs9s.jpg] [0.15 MB] [833x1199] [] []
Eo3TIJ-XcAAbs9s.jpg

homo

(631)  · 

rikollinen

(111)
15.12.2020 10:33:58
#420273 [+-] Piilota Suosittele

>>420268
Sori, mutta en harrasta henkilöpalvontaa. Jos olet kuvitellut, että mulle vihreät on jotenkin pyhä puolue, niin olet kuvitellut väärin.

Mulle on ihan sama vaikka Haavisto potkittaisiin helvettiin ja tämä suhtautuminen on minulla kaikkiin yli puoluerajojen.

15.12.2020 11:36:19
#420281 [+-] Piilota Suosittele

Jos olisin tosissani ”keksinyt” noin paskan slogani/kuva yhdistelmän, olisin viiltänyt ranteet auki.

Epäilykseni onkin onko todella tullut viralliselta taholta, vai kenties jonkun trollin vääntämä, jota nyt vihreät itsekin jakaa.

15.12.2020 12:25:39
#420284 [+-] Piilota Suosittele

>>420281
Älä nyt saatana mene sanomaan, että vihreät oikeasti jakaa tätä kuvaa? Kuvittelin että vihreet on sellasii pikkase naiiveja ja siitä johtuen myös voisi sanoa, että hieman tyhmiä, mut tää on kyl ihan kehitysvamma-tier.

15.12.2020 21:13:42
#420381 [+-] Piilota Suosittele

>>420343 nyt kun sanna tankkaa rekkaa rekan perään rahalla, jolla ostaa itselleen suojatyöpaikkaa pm-kauden jälkeen, poseerasi kesän mieluummin akkainlehdissä kuin valmistautui koronan toiseen aaltoon, painostaa tukemaan pekkaa, niin eipä oikein tee mieli äänestää enää demareitakaan. Vaihtoehtojen käytyä niinkin vähiin kuin on käynyt, niin olen melko varmasti nukkuvien puolueessa, kunnes tulee jotain äänestettävää. Nyt vaikuttaa siltä, ettei ole mitään tahoa, jolle haluamalla haluaisin ojentaa valtakirjan ajaa politiikkaansa.

16.12.2020 00:39:10
#420495 [+-] Piilota Suosittele

>>420430
Sanotaanko näin, että ennemminkin todella huono. Aina olen ollut sitä mieltä, että kyllä vaan on syytä äänestää, koska vain äänestämällä voi asiat mennä parempaan suuntaan. Nyt on oikeasti tilanne, etten löydä yhden yhtäkään äänestettävää, joka ei olisi tekemässä enemmän haittaa kuin parempaa.

[ 11 viestiä | ]