pojoing pojoing
Male fantasy Male fantasy
Nipussa Nipussa
Juhlan paikka Juhlan paikka
Kunnon nainen Kunnon nainen
Gay Rapper (Mad-TV) Gay Rapper (Mad-TV)
Isso uni tulle kakille Isso uni tulle kakille
turisti turisti
Turbulenssin uhri Turbulenssin uhri
että mitähän vittua ? toi moskun brofiili on rikki että mitähän vittua ? toi moskun brofiili on rikki
I came, I saw, I came I came, I saw, I came
Waltterin koulu Waltterin koulu
Boku no Pico Boku no Pico
saavutus saavutus
Anders Anders
Mainonnan kohdistus Mainonnan kohdistus
Onkos täällä tuhmia areiolaisia? Onkos täällä tuhmia areiolaisia?
Bleb Bleb
Mummo Mummo
Starring Alex Jones, Tomi Lahren, Kellyanne Conway and co. Starring Alex Jones, Tomi Lahren, Kellyanne Conway and co.
ooppaa ooppaa
pärr pärr :D pärr pärr :D
ASMR-koirs ASMR-koirs
Karhu avaa pelin Karhu avaa pelin
 311 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.19 MB, 1 tiedosto, 11.05.2026 23:23:23
[ + 0 | ]

Soinin ajatuksia

[88111] [tiedosto.png] [0.19 MB] [826x912] [] []
tiedosto.png

timo soini

(17)  · 

perussuomalaiset

(81)
12.05.2026 05:29:29
#753131 [+7] Piilota Suosittele

Soini vois nyt pitää turpansa kiinni, vitun petturi, vaikka homoja ja idiootteja sekä rikollisia on siinä puolueessa eniten, silti, se on paras valinta Suomelle kun ei ole kunnon vaihtoehtoja. Suomessa ei ole kunnon oikeistoa paitsi pari tyyppiä.

12.05.2026 13:35:33
#753160 [+3] Piilota Suosittele

>>753097 Kyllä minä sen ymmärrän, että Soini on katkera, mutta sitä minä en ymmärrä (tai kyllä minä senkin varsin hyvin ymmärrän, kröhvassarilehdistökröhm) miksi ne kaikki Soinin katkerat somepostaukset Persuista pitää aina vääntää uutiseksi asti? Somaliporukka hakkasi, ryösti ja lopuksi vielä puukotti sivullista ihmistä Vantaalla, mutta siitä ei juttua saatu aikaan.

12.05.2026 15:45:11
#753168 [+1] Piilota Suosittele

>>753160 No eiköhän se ole jo aikahyvin yleisessä tiedossa, että
meidän media on aavistuksen vasemmalle kallellaan.
Joten tottakai ne kuvittelee, että entisen persun sanalla olisi jotain painoarvoa.
Saadaan kivasti lähetysaika täytettyä, ettei tarvi uutisoida mitään ikävää, joka
taas ei varmasti sada omaan laariin.

12.05.2026 22:47:11
#753240 [+-] Piilota Suosittele

Timpalla on tauti, mutta Timppa ei välitä. Mä vaikka löisin vetoo siitä, että se kyttää jotain homopornoa pitkin öitä ja kun hoksaa sen olevan syntiä niin puhdistautumisrituaaliin kuuluu sössöttäminen julkisuudessa.

Sillon ku persut nous eduskuntaan niin olihan se jytky. Mutta kun herra ei halunnut valtiovarainministerin salkkua niin teki kaikkensa, vittu kaikkensa, että pääsee ulkoministeriksi ja jenkkeihin rukousaamiaiselle. Millään muulla ei ollu mitään merkitystä. Hyppäs pois perustamastaan persuista. Perusti siniset. Potkittiin vittuun siitäkin sitten. Jätkä siellä kattelee Tynkkystä aamusta iltaan ja vispaa menemään >:X

[ 7 viestiä | ]