Euroopan hävittäjät kättelee Euroopan hävittäjät kättelee
Candy Corn Candy Corn
Aa.. aaaAAAAAA!!!! Aa.. aaaAAAAAA!!!!
Niin kerta Niin kerta
Takaluukku täynnä Takaluukku täynnä
Höhö :D Höhö :D
Kuolikohan? Kuolikohan?
10-Year Challenge 10-Year Challenge
Tämä on hapsenkakkiainen Tämä on hapsenkakkiainen
Jokeri Jokeri
Elmer1n paras kaveri Elmer1n paras kaveri
Perjantai Perjantai
Cyanide & Happiness Cyanide & Happiness
Silja ei poistunut ryhmästä Silja ei poistunut ryhmästä
Patminkton Patminkton
Mäkin haluun olla kirottu Mäkin haluun olla kirottu
Karuselli Karuselli
joku warettaa ihan homona joku warettaa ihan homona
Creepypaska - Painajainen pikkujouluissa Creepypaska - Painajainen pikkujouluissa
valuutta valuutta
Saksalainen talentti Saksalainen talentti
matrix tyrone matrix tyrone
Elämänkertani Elämänkertani
terminaattorin paska valinta terminaattorin paska valinta
 419 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.25 MB, 1 tiedosto, 29.12.2025 02:09:13
[ + 3 | ]

Yllättyneet voi nostaa käden pystyyn

[85340] [tiedosto.jpg] [0.25 MB] [1080x1247] [] []
tiedosto.jpg

terroristi

(102)
29.12.2025 07:18:53
#732813 [+3] Piilota Suosittele


ja nämä yliopistolla terrorisoivat LGBTQ palestiinan puolesta riehujat voisivat myös kysyä egyptiltä, jordanialta, syyrialta ja libanonilta, mikseivät ota näitä hätää kärsiviä palestiinalaisia turvaan omalle maaperälleen?

Jordania: Ei vitussa oteta, vuonna 1970 ne yritti vallankaappausta täällä ja niiden miltantti porukka aiheutti konfliktin, jonka seurauksena meidän kuningas nolattiin ja jouduimme pyytämään apua ISRAELILTA!(Musta syyskuu)

Libanon: Ei helvetissä! Meillä oli jo sisäisissä ongelmissa tarpeeksi, niin ne saatanat yritti vielä vetää meidät vielä syvemmälle paskaan.

Syyria: Ei, ei, ei! Me ollaan jeesitty tota sakkia ja no, tuota ne on aina vaan enemmän vetänyt meidät ongelmiin israelin kanssa, ilman iranin apua meidän valtio olisi luhistunut jo noin +30 vuotta sitten, mutta ei meillä nytkään hyvin mene.

Egypti: Ei mitään asiaa tänne, apua voidaan lähettää, mutta ei majoiteta "pakolaisia". (Musta syyskuu)

31.12.2025 22:07:07 | 00:03:21
#733179 [+-] Piilota Suosittele

En kyllä itsekään lahjoittaisi Palestiinan siviileille mitään kovin herkästi, koska joko Hamas tai Israel nappaa kuitenkin lahjoitukset taskuunsa tai vähintään takavarikoi ne.

[ 4 viestiä | ]