ja nämä yliopistolla terrorisoivat LGBTQ palestiinan puolesta riehujat voisivat myös kysyä egyptiltä, jordanialta, syyrialta ja libanonilta, mikseivät ota näitä hätää kärsiviä palestiinalaisia turvaan omalle maaperälleen?
Jordania: Ei vitussa oteta, vuonna 1970 ne yritti vallankaappausta täällä ja niiden miltantti porukka aiheutti konfliktin, jonka seurauksena meidän kuningas nolattiin ja jouduimme pyytämään apua ISRAELILTA!(Musta syyskuu)
Libanon: Ei helvetissä! Meillä oli jo sisäisissä ongelmissa tarpeeksi, niin ne saatanat yritti vielä vetää meidät vielä syvemmälle paskaan.
Syyria: Ei, ei, ei! Me ollaan jeesitty tota sakkia ja no, tuota ne on aina vaan enemmän vetänyt meidät ongelmiin israelin kanssa, ilman iranin apua meidän valtio olisi luhistunut jo noin +30 vuotta sitten, mutta ei meillä nytkään hyvin mene.
Egypti: Ei mitään asiaa tänne, apua voidaan lähettää, mutta ei majoiteta "pakolaisia". (Musta syyskuu)
En kyllä itsekään lahjoittaisi Palestiinan siviileille mitään kovin herkkästi, koska joko Hamas tai Israel nappaa kuitenkin lahjoitukset taskuunsa tai vähintään takavarikoi ne.