Soviet Russia Will Rise Again! Soviet Russia Will Rise Again!
Ihana nainen Ihana nainen
Perse Perse
Gustavo Fring on kova äijä Gustavo Fring on kova äijä
Poju perjantai Poju perjantai
Hyvä ilma kävellä saatana Hyvä ilma kävellä saatana
Luolastolainen teki taidetta Luolastolainen teki taidetta
Pariisin lääkärit, insinöörit jne Pariisin lääkärit, insinöörit jne
Jean-Pierre Niinistö Jean-Pierre Niinistö
Lohikärmes Lohikärmes
Riikka leikkaa Riikka leikkaa
Vaikea tilanne Vaikea tilanne
Hjelp Hjelp
legendat legendat
En ollut nähnyt tätä jaksoa En ollut nähnyt tätä jaksoa
Range rover Range rover
hyvää kontenttia tunti hyvää kontenttia tunti
MT-puoli tarvitsee vitusti lisärahoitusta MT-puoli tarvitsee vitusti lisärahoitusta
Videoita Videoita
Apu bänd Apu bänd
Lypsykone Lypsykone
Huoneentaulu cimmerialaiseen makuun Huoneentaulu cimmerialaiseen makuun
Jack Daniels Jack Daniels
ihania naisia ihania naisia
 487 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 23.12.2025 00:03:00
[ + 0 | ]

Tulkaahan saunaan

[85220] [Heiki.jpg] [0.06 MB] [480x640] [] []
Heiki.jpg

heiki

 · 

sauna

(86)  · 

rintsikat

 · 

vassari

(117)
23.12.2025 01:14:18
#732071 [+-] Piilota Suosittele

>>732065
Okei, mä tunnustan. Mutta mnulla on semmonen geenivirhe mikä nakkaa naamaan karvaa. Kyllä sä tiedät ne entisaikojen freak-showt? Sielläkin oli parrakkaita naisia.

Nyt ku tarkemmin kattelen niin mullahan oli tuo @nakuankka :den lahjottama Daavidin tähdillä varusteltu nilkkanauha. Kiva hemmo, mutta aika miehiin menevä. Sen takia se sanoikin, että elä raakaa partaas. Siinä sitten vähän koklailtiin ja roplailtiin kunnes se keksi idean. Häippäs saunasta toviksi, tulikin takas saunaan ja heitti ison läjän sen trimmailtuja partakarvoja mun päälle. Hikeenhän ne tarttu mut tuntu kivalta ku Naku nuoli mua puhtaaksi <3

23.12.2025 01:17:18
#732075 [+-] Piilota Suosittele

>>732065
Okei, mä tunnustan. Mutta mulla on semmonen geenivirhe mikä nakkaa naamaan karvaa. Kyllä sä tiedät ne entisaikojen freak-showt? Sielläkin oli parrakkaita naisia.

Nyt ku tarkemmin kattelen niin mullahan oli tuo @nakuankka :den lahjottama Daavidin tähdillä varusteltu nilkkanauha. Kiva hemmo, mutta aika miehiin menevä. Sen takia se sanoikin, että elä raakaa partaas. Siinä sitten vähän koklailtiin ja roplailtiin kunnes se keksi idean. Häippäs saunasta toviksi, tulikin takas saunaan ja heitti ison läjän sen trimmailtuja partakarvoja mun päälle. Hikeenhän ne tarttu mut tuntu kivalta ku Naku nuoli mua puhtaaksi <3

23.12.2025 01:53:37
#732099 [+-] Piilota Suosittele

>>732073
Jeniä? Ne on mun pääkäteinen nykyään.

>>732094
Se on ihan tunteeton sik.. siis ankka. Ja aattele, että mä annoin sille mun parhaat päivät viikosta ihan vaan vihkoon kirjattuna niin se kehtas hakee ittensä konkurssiin niin mä jäin ilman mum munia. Niitä kultasia jota sillä näky olevan koko suukin täynnä, mokomakin mullahisti.

23.12.2025 01:54:11
#732100 [+1] Piilota Suosittele

>>732071 Tainnu seniilillä kiljut nousta sen verran päähän et menee miesten saunaillat sekasin. Täähän on se sun Heikki serkku ketä katos karhun raahamana metikköön vuonna 1972. Nykyään kitisee joensuussa ja on lesbo elikkäs nimittäin ainoastaan naisiin päin suuntautuvana.

[ 8 viestiä | ]