Tissit Tissit
Aamukahvit Aamukahvit
söpyli söpyli
voortti voortti
Janoinen japanilainen Janoinen japanilainen
Sanna ja apu Sanna ja apu
Anal Ien Anal Ien
Suklaata Suklaata
lot of damage lot of damage
Painepesuri Painepesuri
Hey father.. where he at? Hey father.. where he at?
Ihana nainen Ihana nainen
Paskaset naurut Paskaset naurut
Kaavut, Sanna ja vassarit Kaavut, Sanna ja vassarit
Siinä on paljon nuoltavaa Siinä on paljon nuoltavaa
Danny ja sekopää Danny ja sekopää
Videokuvakommentti Videokuvakommentti
Miksei ampunut jalkaan? Miksei ampunut jalkaan?
Big Momma Big Momma
Töihin NYYH Töihin NYYH
Sammui pihalle Sammui pihalle
muna tuonne muna tuonne
Lesbo lokki Lesbo lokki
Kersantti Dornan Kersantti Dornan
 400 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.16 MB, 1 tiedosto, 15.07.2025 14:47:20
[ + 2 | ]

Kenen pyörä?

[81820] [1b37030d.jpg] [0.16 MB] [720x766] [] []
1b37030d.jpg

pyörä

(77)

dildo

(150)
15.07.2025 20:22:40
#706849 [+-] Piilota Suosittele

>>706832
Ai sinne kaverisi vei sinun pyöräsi Carinalla, jonka sinä korjasit ja nyt asut 25 vuotta vanhassa bemarissa, mutta onneksi on farmari.
Sopii tuollaisten persaukisten pedofiilien malliin, kun ei ole varaa ostaa pakua.

16.07.2025 19:00:10 | 19:00:29
#706937 [+-] Piilota Suosittele

>>706887
Sitä en tiedä ketä olet loukannut, mutta kova poika olet plussailemaan omia kommenttejasi ja siinä sivussa tuplilla toiset.

Nyt täytyy vaan kysyä, että saatko tuosta plussailusta jotain mielihyvää, vai Luuletko, ettei kukaan huomaa tuollaista huoraamista?

16.07.2025 22:02:48 | 22:03:38
#706988 [+1] Piilota Suosittele

>>706937 Älä viitsi, minulla ei ole tarvetta plussailla omia kommenttejani, joskus vain heität niin velttoa juttua, että minun normaali tekstikin vaikuttaa älykkäältä sen rinnalla ja joku sinun velttoilun tasoon kyllästynyt yrittää piiskata sinua vauhtiin.

Tuo sinun "jätkä plussaa omia kommenttejaan" -itku on veltoista veltoin yritys, vetää vertoja jopa sinun esitykselle tuolla Pohjois-Norjan saarella sijaitsevassa pihapiirissä olevan talon makuuhuoneessa cyberseksin muodossa. Norski riepu on kuulemma niin pettynyt siitä, ettet eronnut merikylmästä Jäämerenturtanasta, että pitää mykkäkoulua eikä ole kirjoittanut tänne kuin pahimmissa kimpoiluissaan ja silloinkin sonjana.

16.07.2025 23:15:55
#707000 [+1] Piilota Suosittele

>>706998 En asu autossa vielä. Kesälomareissu alkaa vasta ensi viikolla, pitää ensin tummentaa takalasit, etteivät tule pällistelemään kun nukun. Tilasin Englannista valmiiksi muotoon lämmitetyn ja leikatun kalvosatsin, laittelen sen viikonloppuna paikalleen, kun pääsen käymään kaverin tallissa. Sitten ei muuta kuin hupiakku, kylmälaukku ja patja kyytiin ja Saksan baanoille kiertämään keskiaikaisia saksalaiskaupunkeja, laatuvalmistajien automuseoita ja tietysti Hitlerin aito viimeinen kirous, Die grüne Hölle. Siellä kun pistää pappabemarin sulavasti karusellimutkaan, niin pipopääteinit katsoo kateellisena motoautoistaan.

Sano @Basso :delle, että vie sinut muistitestiin, olet alkanut toistaa itseäsi.

[ 9 viestiä | ]