Ryppy jakaa viisautta osa X Ryppy jakaa viisautta osa X
0.5 tuppi sekä koff 160v juhla 0.5 tuppi sekä koff 160v juhla
Eminem XX Intro Eminem XX Intro
Startup refugees ja nimenvaihto. Startup refugees ja nimenvaihto.
Mustaa Mustaa
Pakkohan tää on jakkaa Pakkohan tää on jakkaa
Senkin neek.. t. Kisse Senkin neek.. t. Kisse
Elämä vuonna 2030 Elämä vuonna 2030
Little orphan Little orphan
Ihana nainen Ihana nainen
Dilbert Dilbert
Hutisaloa sormetuttaa Hutisaloa sormetuttaa
neukkurikardo neukkurikardo
Tyä ukkoa vituttaa Tyä  ukkoa vituttaa
Siskon sormetus Siskon sormetus
Valupertti perjantaisin töissä ;D Valupertti perjantaisin töissä ;D
Tämä kuvastaa missä mennään. Tämä kuvastaa missä mennään.
Tissit Tissit
Niinhän se vain on Niinhän se vain on
Juokse lujaa Juokse lujaa
Kisakireitä teinejä Kisakireitä teinejä
nyt kävi näin nyt kävi näin
Yle propagandaa taas 2 Yle propagandaa taas 2
Rasistiset DMT hallusinaatiot Rasistiset DMT hallusinaatiot
 475 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.16 MB, 1 tiedosto, 15.07.2025 14:47:20
[ + 2 | ]

Kenen pyörä?

[81820] [1b37030d.jpg] [0.16 MB] [720x766] [] []
1b37030d.jpg

pyörä

(82)

dildo

(154)
15.07.2025 20:22:40
#706849 [+-] Piilota Suosittele

>>706832
Ai sinne kaverisi vei sinun pyöräsi Carinalla, jonka sinä korjasit ja nyt asut 25 vuotta vanhassa bemarissa, mutta onneksi on farmari.
Sopii tuollaisten persaukisten pedofiilien malliin, kun ei ole varaa ostaa pakua.

16.07.2025 19:00:10 | 19:00:29
#706937 [+-] Piilota Suosittele

>>706887
Sitä en tiedä ketä olet loukannut, mutta kova poika olet plussailemaan omia kommenttejasi ja siinä sivussa tuplilla toiset.

Nyt täytyy vaan kysyä, että saatko tuosta plussailusta jotain mielihyvää, vai Luuletko, ettei kukaan huomaa tuollaista huoraamista?

16.07.2025 22:02:48 | 22:03:38
#706988 [+1] Piilota Suosittele

>>706937 Älä viitsi, minulla ei ole tarvetta plussailla omia kommenttejani, joskus vain heität niin velttoa juttua, että minun normaali tekstikin vaikuttaa älykkäältä sen rinnalla ja joku sinun velttoilun tasoon kyllästynyt yrittää piiskata sinua vauhtiin.

Tuo sinun "jätkä plussaa omia kommenttejaan" -itku on veltoista veltoin yritys, vetää vertoja jopa sinun esitykselle tuolla Pohjois-Norjan saarella sijaitsevassa pihapiirissä olevan talon makuuhuoneessa cyberseksin muodossa. Norski riepu on kuulemma niin pettynyt siitä, ettet eronnut merikylmästä Jäämerenturtanasta, että pitää mykkäkoulua eikä ole kirjoittanut tänne kuin pahimmissa kimpoiluissaan ja silloinkin sonjana.

16.07.2025 23:15:55
#707000 [+1] Piilota Suosittele

>>706998 En asu autossa vielä. Kesälomareissu alkaa vasta ensi viikolla, pitää ensin tummentaa takalasit, etteivät tule pällistelemään kun nukun. Tilasin Englannista valmiiksi muotoon lämmitetyn ja leikatun kalvosatsin, laittelen sen viikonloppuna paikalleen, kun pääsen käymään kaverin tallissa. Sitten ei muuta kuin hupiakku, kylmälaukku ja patja kyytiin ja Saksan baanoille kiertämään keskiaikaisia saksalaiskaupunkeja, laatuvalmistajien automuseoita ja tietysti Hitlerin aito viimeinen kirous, Die grüne Hölle. Siellä kun pistää pappabemarin sulavasti karusellimutkaan, niin pipopääteinit katsoo kateellisena motoautoistaan.

Sano @Basso :delle, että vie sinut muistitestiin, olet alkanut toistaa itseäsi.

[ 9 viestiä | ]