Ääntelyä Ääntelyä
sipilän verilöyly sipilän verilöyly
Kärsimystä sukupolvesta toiseen Kärsimystä sukupolvesta toiseen
Vanhan kansan vitjamunat Vanhan kansan vitjamunat
Ajo-opetus aasialaisille Ajo-opetus aasialaisille
Thaimaa Thaimaa
Tissit Tissit
Society Society
lisää tissejä lisää tissejä
ihana nainen ihana nainen
kumpi uhriutuu enemmän kumpi uhriutuu enemmän
Tallan kirves Tallan kirves
squiiishh :3 squiiishh :3
Avanto Avanto
wowi ukko wowi ukko
Gourmet kana Gourmet kana
Corporaatio kiittää? Corporaatio kiittää?
miksi ovet ei aukene meille miksi ovet ei aukene meille
Tervetuloa australiaan Tervetuloa australiaan
...hallitus ei ole noudattanut eduskunnan päätöstä... ...hallitus ei ole noudattanut eduskunnan päätöstä...
jaha jewtube on sensuroinu oikeen urakalla jaha jewtube on sensuroinu oikeen urakalla
bönde bönde
Kloonataan vähän apinoita Kloonataan vähän apinoita
Hitlerin voitontanssi Hitlerin voitontanssi
 364 näyttökertaa, 3 viestiä, 0.44 MB, 1 tiedosto, 20.03.2025 10:38:03
[ + 3 | ]

Kaupassa

[79338] [aXPVbwP_460sv.mp4] [0.44 MB] [460x506] [11.23s] [] []

nainen

(1514)

kakka

(99)

kassa

(23)
22.03.2025 04:50:41
#688009 [+-] Piilota Suosittele

>>687673
>>687741

Ali-ihmisillä on tapana paskantaa ihan missä tahansa.

Tossa viikko tai pari sitten joutu lentokone kääntyyn Grönlannin yllä takas jenkkeihin ku 8/12 vessaa oli tukossa. Vähemmän yllättäen kone oli menossa Intiaan. Ku ne tsekkas, että miten vitussa tää on etes mahollista että niin monta vessaa menee lentokoneessa tukkoon niin selitys oli vähemmän yllättäen intialaisissa. Ne oli yrittäneet huuhtoa LENTOKONEEN VESSASTA alas kaikkea mahdollista vaatteista ostoksiin joita ei halunneet viedä kotiin.

Normaaleille semmonen ei tulis mieleenkään, mutta täytyy ottaa huomioon intialaisten elämäntapa jossa ne palvoo vessoja jumalina ja sitä rataa. Siinä on miljardikansa jolle on täysin käsittämätön asia, että vessanpytyt ei oo mustia aukkoja jonne voi heittää kaiken mahdollisen paitsi paskan. Paskahan pitää jättää sinne missä hätä tulee. Ei saatanan saatana.



https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011090540.html

https://www.bbc.com/news/world-asia-india-27775327

Tossa intialainen vinkuneekeri selittää, että siellä on tyyliin 25 000 tyyppiä ja nelijä vessaa. Kellään ei sitten oo käyny mielessä, että voitas ite rakentaa niitä lisää. Ei jeesus saatana.

[ 3 viestiä | ]