>>710762 Ei tartte sentään sisällä pitää kiinni. Sillä on semmonen Hevisaurus-tyyny mitä se raiskaa aina toisinaan. Siskon koiralla puolestaan oli puolityhjä koripallo mitä se otti väkisin.
Tyynystä ja nylkytyksestä tuliki mieleen, että pitäis hommata joku uusi dakimakura.
>>710894 No se ny on vähän semmonen poikuli, että taitaa vaan tykätä jos sitä joku "rykii" iltasin, aamusin, päivisin tai millon vaan. Luotettavan silminnäkijään mukaan sillä on muuten sun kuva sängyn päädyssä ja siinä on kuulemma ollut melkoinen määrä tahroja.
>>710804 No hei, mä en saa käydä etes paskalla kaikessa rauhassa ku toinen tepsuttelee kyttäämään, että mitä vittua teen. Vastaavasti se sitten omalla kusetuslenkillää aina kääntyy tuijottamaan mua silimiin ku vääntää torttua. Se ny vielä menis jos tekis sitä vaan mun kohalla, mutta ku käydään vaikka kavereilla niin sielläki sen on aivan välttämättömästi päästävä tillottaan toisia ku ne istuu pytyllä. Vitun pervopetteri.
>>712054 Kappas, sehän on matkalaukkuun mahtuva taskuvagina. Säästää lentolipuissa ku kuskaa semmosessa tuommosta... öö... mikä vittu tuo ikinä onkaan, mutta reikä silläki varmaan on suun lisäksi.
>>712119 Ei mee nallekarkit tasan. Siksi ainoa looginen ja ihmisvihan vastainen teko onkin olla lisääntymättä. Sen ny vielä jotenki ymmärtää jos jossaki saatanan savannilla tai viidakossa ei oo hommat kondiksessa, mutta ihmismaissa neuvolassa kyllä tulee ilmi jos lapsi on pahasti vammainen. Se, että joku tieten tahtoen haluaa tuomita kitumiseen täysin viattoman ihmisen vaikkapa vain siksi, että "elämä on pyhää ja halleluja". Hyi vittu!
>>712147 Itseasiassa vähemmän älykkäät ovat elämäänsä tyytyväisempiä. Eivät ymmärrä mikä ahdistus edes on, eivätkä tarvitse kaljaa pitääkseen hauskaa. Vammaisista, siis ihan aivottomista kuten norski en osaa sanoa kun ei niistä tiedä, mutta ainakaan useimpia ei vaivaa kuin persut mutta sekin on jostain vain ulkoa opittua liirumia, näkeehän sen jo toistossa kun palkka on sitä ja tätä persuilla.
>>712358 No sehän ny on ihan jo vanha tunnettu tosiasia, että mitä yksinkertasempi on niin sitä ilosempi on. Ne heleposti suutahtaa vaikka jos mainittee palikkatestin, mutta kuhan murjottavat pari minuuttia niin kuten kultakalat ne unohtaa kaiken mitä on tapahtunu ja kulukee huulet törröllään ettimässä uutta syötävää, eli poliittisesti aateltuna propagandaa.
Tehhään vaikka testi: Joku kehari jonka pällimäärä ei yllä lähellekään sataa on edelleen äänestyskelpoinen. Onko se vastuullista toimintaa yhteiskunnalta? No ei vitussa. Jos äänestämiseen tarvittais ajokortti niin se rajais alimmillaankin keleposuuden jonnekki 90 pinnan tasolle. Sen tasoset ei etes tajua, että perseen pyyhkimisen jälkeen pitäis pestä kädet ennen ku menee laittaan evästä muillekkaan.
Ihan konkreettisena esimerkkinä niin menee vaikka FB:n tai Twitteriin ja käy lukemassa vihervassareiden (yleensä nuoria tyttöjä) selityksiä siitä miks kaikkien pitäis olla sateenkaariväkeä ja majottaa luokseen seittemäntoista kiihkomuslimia. Toki seassa voi olla joku pervohuorakin, mutta siis hei, ihan oikeesti.
"Jee jee, me vallattiin yli opis to!! Ny istuun kadul le niin mailma mutuu parnmaksi!!!"
Ei tommoset kuulu avohoidon piiriin vaan suletulle, saatana >:(
>>712568 Kehittyneimmissä arabimaissa älykkyysosamäärä on ~80 keskimäärin, vassarit ei sais niin paljon ääniä jos taso nostettaisiin edes sinne 90 pisteeseen johon suurin osa jo teineistäkin pääsee. Kantasuomalaisista teiineistä ainakin ennen.
>>712672 Joskus aikonaan vittuillessani tein niitä "testaa pällis" ihan vaikka Tieteen Kuvalehen/Historia lehen tsydemeillä.
Tunsin itteni ihan tyhymäksi ku en tajunnu pitemmän päälle niitä testejä. Lopputulos oli kuitenki aina jottain 115 kieppeillä tai jossaki siellä, että emmää vissiin oo etes epävirallisestikkaan niin yksinkertanen että istuisin riu'ulla ja söisin mitä perseestä tullee. Ellei siis erikseen makseta, mutaa se on eri juttu se sitten.
Ei vaan siis ihan tosissaan niin aavikkomaista tulevat tyypit ei vaan kertakaikkiaan kykene ymmärtämään etes yksinkertaisimpia asioita. Otetaa vaikka sut esimerkkinä: muutat Ouluun niin mikä on sun eka touhu täällä? Raiskaat lapsia, naisia ja satavuotiaita mummeleita pyykkituvissa ja kun skoudet tulee ja vetää vähän turpaan niin ootko nää ihmeissään siitä, että miksi sua TAAS alistetaan, koska vitun razziztit soomalaiset?
No juuj ei. Täällä on lapset ja tosiaan myös vanhat mummotkin joutunee pelkäämään ählämien raiskausta jo pitkälti ennen 2015-lähtien tullutta terroristijoukkoa.
>>712702 Monivalintatehtävä antaa varmaan aina isomman lukeman kuin pitäisi, ellei sitä ole itsessään otettu huomioon, tai vaihtoehtona ole eos/skippaa.
>>712716 Mää niistä testeistä tiiä. Kaverin muija tosin on Mensan jäsen (ihan oikeesti). Se kerran keksi sammuttaa tupakan roska-astian sisäpinnalle. Oli aivan äimän käkenä ku kamun kans huuettiin, että elä saatana sytytä roskista tuleen. Eli otti ja tuota pällimäärien tarkasteluun jos maalaisjärjelläkin voi todeta jonkun asian olevan huono idea.
[
23 viestiä
|
]
⭰
Valloitus
Saalis
Pannukakkukokki
Tärkeä hetki :3
Kaverit :3
Kuinka saatoit?! >:3
DOG BLOOD - CHELLA RIDE
Köllötys
Hapsi_ koirana
Kana
Smug doggo
Suunnitelma
Koijasi koiroaan ;__;
Jännä vuori
Vastakkaisessa ulottuvuudessa
Koiro ryösti
Spice
Burgerkoira
Onpa iso wuff :3
Tuoretta munaa
Kiukuttaa se pientäkin välillä
Puinen koiro
Pahansisuista murinaa koiraryhmässä
Koiro elää jatkuvassa pelossa ja ihmiset vain nauraa ;___;