Mitä? Mitä?
ilme ilme
Pelaaja kaksi liittyi peliin Pelaaja kaksi liittyi peliin
mitä tuli postattua NN eli aika turhaa. mitä tuli postattua NN eli aika turhaa.
Sushin valmistus Sushin valmistus
M1 Garand M1 Garand
Cyberman Cyberman
Anime is trash... and so am I Anime is trash... and so am I
ave caesar ave caesar
Voi jumalan pyssyt Voi jumalan pyssyt
me gusta me gusta
crash bandicoot crash bandicoot
Isoveli :3 Isoveli :3
kuvakommentti kuvakommentti
talvi tulee! talvi tulee!
Bileet Bileet
kissen donitsi mp4 kissen donitsi mp4
testaan vain upotusta testaan vain upotusta
Too soon? Too soon?
­ ­
Mug shot - varasti sydämeni Mug shot - varasti sydämeni
kuvakommentti kuvakommentti
Lääke ADHD:een Lääke ADHD:een
kuvakommentti kuvakommentti
 660 näyttökertaa, 5 viestiä, 2.67 MB, 1 tiedosto, 16.03.2025 04:17:25
[ + 4 | ]

Granny blowjob

[79186] [tiedosto.gif] [2.67 MB] [234x200] [] []
tiedosto.gif

granny

(5)  · 

gilf

(12)  · 

blowjob

(44)  · 

digimummo

(33)  · 

gif

(484)
16.03.2025 05:41:52
#686899 [+-] Piilota Suosittele

No hei, siis tää oli sillon ysärin alusta ku oli pakko kävästä maissa Liettuassa ku botskin moottori sakkas kaiken sperman vuoks. Siis ihan oikeesti, ne laivaressut laitto sinne motskeihin ihan mitä tahansa vähänkään vettä limasempaa. Ihime ettei hukuttu.

18.03.2025 05:01:46
#687183 [+-] Piilota Suosittele

>>687167
Riippuu aivan asiakkaan mieltymyksistä. Yks legendaarisimmista hepuista oli semmonen varmaan sotiin osallistunut lotta joka sano, että ei oo voinu koskaan toteuttaa itseään seksuaalisesti. No ei siinä, voit vaan kuvitella mille näyttää 90+ mummeli ja meikä siinä sitten siilit vastakkain ja mun piti vielä nuolla. Työtähän se vaan oli, mutta se granny oli vissiin käyny viimeks saunassa sillon sotien aikaan. Sain toki siltä sen femman, mutta meniki sitte pari viikkoo antibioottikuurilla ku turpavärkissä oli joku mikä lie tauti minkä oli kait saanu joltaki seilorilta joka toisinaan pysähty meidänkin satamassa.

Ei ollu kovin hyvä kauppa se. Ja siitä lähtien mulla onki ollu suussa tarttuva tauti joten nyt varmaan ymmärrät miks mä oon edes ehottanu ehkäsyä sunki kans, mutta ku metsurin on saatava metsurin tavalla. Että ihan turha valittaa mulle ku ens kerralla lekurissa kutisevaa kikkeliä käyt näyttämässä niin seleviää, että sitä varsinaista tautia ei voi etes parantaa. Sou not, sou not.

Ja näin ohimennen vinkkinä, että Silvennoinenkin kuoli siihen samaan seksitautiinsa jonka sai multa.

[ 5 viestiä | ]