venäläis perhe venäläis perhe
kusipää kusipää
Lutka votka Lutka votka
Vitun rasistirobotit Vitun rasistirobotit
Herraskaista sexiä brittityyliin Herraskaista sexiä brittityyliin
Hiihtomaski Hiihtomaski
idiootti idiootti
Löyty tällanen rannalta. En tiedä mitä tekisin tälle.. Löyty tällanen rannalta. En tiedä mitä tekisin tälle..
Superäiskä Superäiskä
Kurks Kurks
the_end.php the_end.php
suomessa laiton tapa tehdä raneja suomessa laiton tapa tehdä raneja
Nyt on insinöörityö ihan nintendo Nyt on insinöörityö ihan nintendo
Luolastosta keskustelua eräällä toisella sivustolla 🤗 Luolastosta keskustelua eräällä toisella sivustolla 🤗
Teltta Teltta
Slayjer sauhuttelee Slayjer sauhuttelee
hei et sinä kuulu sinne :3 hei et sinä kuulu sinne :3
Abortti Abortti
Afroninja Afroninja
kukkakeppi ja makkara, kumpi on mersukuski? kukkakeppi ja makkara, kumpi on mersukuski?
Jauhelihakastike ja perunat Jauhelihakastike ja perunat
Gondola Gondola
Hello, Im Matti from Finland Hello, Im Matti from Finland
Röyh! Röyh!
 482 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.11 MB, 1 tiedosto, 08.03.2025 06:27:56
[ + 0 | ]

jekutti kaveriansa

[78881] [36fca4d8cf1a6447.jpg] [0.11 MB] [688x1416] [] []
36fca4d8cf1a6447.jpg

jointti

(11)  · 

kiinari

 · 

pappa tunturi

 · 

papatti

(5)  · 

jonnebis

 · 

lehtee

 · 

lefaa

08.03.2025 16:11:07
#685264 [+1] Piilota Suosittele

tehtiin tällänen yläasteella ensin poistamalla Marlborosta purut ja sitten täyttämällä se uudelleen hylsykoneella. oikein varovasti ku veti niin onnistu oli sen verta eri kokoset paperit kuiten.
No yks tyttö tuli pummaan jämää niinku aina ennenki niin snoin et polta tuosta. Se papatti oli melkein sytytyspäässä ja pamahti melkein heti. Näin koska oli ajatus ettei silmät kärsis jos räjähtää liian lähellä naamaa.
No kuiten se tyttö systytti sen tupikin ja sehän sit poksahti. Sen ilme ku se selitti "S-S-S-Se se se se RÄJÄHTI" :o
Siitähän se nauru sitten repes ja koska tupakiin jäi vielä puolet poltettavaa niin sytytimme tytylle savukkeen vielä kerran. En muista tuliko enää ikinä pummaamaan tupakkaa multa.

08.03.2025 23:12:59
#685370 [+-] Piilota Suosittele

Onks toi sellasta leffa-tupakkaa? Näyttää aidolta, ei maistu miltään, tehty laimeista yrteistä, ja otoksia pitää kuitenkin tehdä niin paljon että sama kuin polttaisi LM:n hopeista, eli ei-tupakkaa.

[ 5 viestiä | ]