tyttö tyttö
Missä minun... Missä minun...
Ei vituta Ei vituta
Luolastoelämää Luolastoelämää
dj jeban dj jeban
Stubb gonna fucc Stubb gonna fucc
Niin hyvää tisseä Niin hyvää tisseä
woohoo woohoo
594b0595f1312.webm 594b0595f1312.webm
test test
Kun yhteys on maaginen. Kun yhteys on maaginen.
paska on nussittu paska on nussittu
im not gay.webm im not gay.webm
dub dub
Ajokortti Ajokortti
Panu saapuu Luolastoon Panu saapuu Luolastoon
Ei ole nettisivua ilman Töhöä Ei ole nettisivua ilman Töhöä
tanssiva aasia tötö tanssiva aasia tötö
nonono nonono
farmer john farmer john
Pornokertomus teaseri Pornokertomus teaseri
Olen kotona Olen kotona
cccp cccp
CYYKA CYYKA
 572 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.4 MB, 1 tiedosto, 07.03.2025 01:09:20
[ + 1 - | ]

muutama karkoitus

[78831] [muutama_karkoitus.png] [0.4 MB] [632x709] [] []
muutama_karkoitus.png

karkoitus

 · 

maahanmuuttaja

(54)  · 

puukottaja

 · 

ranska

(51)
07.03.2025 01:44:18 | 01:45:18
#684969 [+3] Piilota Suosittele

Viimeisten 20-vuoden aikana kun on julkisesti ilmaissut huolensa islamilaisen ja länsimaisen kulttuurin välisistä eroista, on saanut juntin / impivaaralaisen / rasistin / natsin jne leiman.

Reilun 10-vuoden aikana euroopassa tapahtuneita vieraan kulttuurin edustajien tekemiä terrori iskuja, on selitelty "yksittäistapauksina, mielenterveys tapaus, epätoivoisen teko" jne jne.

Vielä nytkin eräät tahot väittävät että, "tarvitaan kulttuuri vaihtoa, kulttuurin rikastusta, meillä on tilaa kaikille" jne jne.

Vuosikymmeniä on hoettu "suomi on 5-10 vuotta ruotsia jäljessä", niin hyvässä kuin pahassa, no olisiko mahdotonta toivoa ettei suomessa, alle 15-vuotias maahanmuuttajien tai turvapaikan hakijoiden kakara ammuskelisi rynkyllä ihmisiä 10 vuoden sisällä, vain koska ikänsä puolesta häntä ei voida rangaista vapauden menetyksellä ja että hän saa palkinnoksi jonkun jengi jäsenyyden & "Kova jäbä" maineen?

[ 4 viestiä | ]